ورود
نام کاربری:  
کلمه عبور:  

فراموش کردن کلمه عبور
 
وضعیت آب و هوای تبريز
وضعیت فعلی
     
بدون ابر
34°C
وزش باد : 19.31 کیلومتر در ساعت
هوای امروز:
آسمان صاف 35 21
هوای فردا:
آفتابی (صاف) 33 18
         
 
اوقات شرعی
 
نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
آمار سايت
امروز : 280
ديروز : 284
ماه : 804
كل : 257952
 
مدیر عامل

 
  شمس الله  فيروزيان مدیر عامل سازمان میادین وساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز

رمضان ماه میهمانی حضرت احدیت

رمضان، این ماه مبارک، ماهی است که همگان دعوتند براین خوان گسترده، به میزبانی یگانه دادار هستی و یک مهربان بی همتا، قدیمی ها می گفتند ای از پدر و مادر مهربانتر !

مصلحتی است و دعوت فرموده و ما نیز باید اجابت کنیم. از خداوند متعال خواستاریم در این ماه مبارک توفیق درک و بهره مندی از فیوضات آنرا بر ما، همکاران محترم و عموم شهروندان عزیز شامل کند.

و از حضرتش خاشعانه و خاضعانه می خواهیم که همه درگذشتگان را بیامرزد، همه فقرا را غنی سازد، تمام گرسنگان را سیر گرداند، بدهی همه ی بدهکاران را ادا فرماید، همه ناملایمات را به خوشی تبدیل کند، حال ما را به بهترین حالی که خود دوست دارد تغییر فرماید و بالاخره چنان بسازد که دیگران ندانند و نتوانند !

و نیز آرزو می کنیم که دعای روزه داران در این ماه شخصی نباشد و محدود به گستره خاص جغرافیایی نباشد و به کل مسلمانان جهان و بنی آدم باشد !

دعایی بر سعادت و خوشبختی نوع بشر ! و دعایی بر عنایات بر اینکه کلمه خلیفه الله شایسته باشد بر ... .«و از موهبت پروردگارت سخن بگوي» (1)

 و گفته اند نوشته است در بعضي از كتب كه «حكمت» همي گويد : اي فرزند آدم!: مرا مي جويي و اندر دو حرفم بيايي :« كار كني به بهترين آنچه بداني ، و دست بازداري از بدترين آنچه بداني» (2)  در ادامه سخن راجع به فرصت تلاش ، چه نيكوست كه تأملي دوباره راجع به دوره ي خدمت و امكان بهره گيري از منابع بالقوه آن ، بعمل آوريم .

حال كه در مسند خدمتي قرار گرفته ايم - صرف نظر از خردي يا بزرگي آن مسند – آيا نگرش به دوره خدمت ، بعنوان فرصتي كه شايد در آن بتوان ،  مرهمي بر دل ريش ولو يكنفر گذارد و از اين وادي ، توشه درخور اعتمادي ، جهت برخورداري از رحمت ابدي الهي بر گرفت ، شايسته تر از آن نيست كه بنشينيم و به ساعات تلف شده اي كه در كنار ميز خدمتي مان ، در انتظار به پايان رسيدن اوقات اداري ، شمرده ايم ، مباهات كنيم ؟! و البته در چنين نگرشي ، وظيفه مدير ، بيدار ساختن قلوب و تقويت قوه فاهمه همكاران زيرمجموعه اش ، خواهد بود و نه به رخ كشيدن دمبدم اقتدار مقطع مديريت خود و.....

-منابع و مأخذ :

1- قرآن كريم (سوره ضحي ، آيه آخر ، ترجمه ابوالقاسم پاينده)

2- گزيده در اخلاق و تصوف (تأليف ابونصر طاهربن محمد خانقاهي ، بكوشش ايرج افشار ، انتشارات علمي و فرهنگي ، چاپ دوم ، 1374)  

نوشته شده در   يکشنبه هیجدهم بهمن 1388  ساعت  09:30 قبل از ظهر   توسط   مدير سايت سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری
چاپ         ارسال برای دوستان        بازگشت             
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
ایمیل :
 

لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید:
 
مدیر عامل


شهردار تبریز - مدیر عامل سازمان
 
میادین میوه و تره بار


 
خواص میوه جات

توت فرنگی نه تنها رسوب دندان را از بین می برد بلکه اشتها را نیز افزایش می دهد.
قلب را تقویت، خون را تصفیه، فشار آن را تنظیم و التهاب صفرا را از بین می برد
(میوه درمانی با بهره گیري از دستورهاي اسلامی)
 
پیام بهداشتی
 
امور سرمایه گذاری
 
نرخ نامه