مدیر عامل

 

مهدی مهرداد مدیر عامل سازمان میادین وساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز


بسیج، دیوان شعر انقلاب اسلامی است که پیر جماران در اوج شعله‏های آتش جنگ تحمیلی، سرود.  پایداری و مقاومت بسیجیان دیوانی که پر از غزل‏های عاشقانه وداع فرزندان و همسران و پدران و غربت اشک و آه مادران و یتیمان آراسته است. دیوانی که پر از قصیده‏های بلند اسارت، سوختن و ساختن حماسه‏ها و رشادت‏ها و شهادت‏هاست.
طنین بانک خوش عاشقی رسد به گوش بیا به مدرسه عشق ثبت‏نام کنیم.
و بسیجی مفسّر اندیشمند حماسه حسینی است. شاگرد مدرسه عشقی که دست تک تک تکالیف استاد پیرش را می‏بوسد. مجنونی که در دشت شیدایی و عمل و بیابان‏های غربت با قلم اندیشه و اسلحه‏اش مشق نام لیلی را تمرین می‏کند و قهرمانی که در گود ورزش باستانی‏اش علی‏گویان به گرد تکلیف، وظیفه و حق می‏چرخد . «بسیجی کسی است که نورش، خورشید را، موجش دریا را، استواریش کوه را، عزمش آهن را، وسعت روحش جهان را، صفتش واژه‏ها را، بی‏نامیش نام را، سوزش آتش را، سرعتش باد را و شهره‏اش تمام اسطوره‏ها را خجل کرده است

هفته مبارک و فرخنده بسیج فرصت مغتنمی است جهت تجدید پیمان با آرمان های بلند حضرت روح الله و بیعتی دوباره با بزرگ بسیجی دلاور سلف صالح حضرت امام، مقام معظم رهبری است  که نوای دلنشین و عاشقانه اش را با گوش جان شنیدیم  او که در خاکی افلاکی به گستره تاریخ انسان در برابر تمامت استکبار قد علم کرد و پرچم خونین فتح را بر گلدسته های غریب مسجد لاله ها بر افراشت و او که ما را گفت :

بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلت های اصلی انقلاب زنده بماند.

  ضمن درود وسلام به روح پر فتوح بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی و تبريك هفته بسیج به همه بسيجيان سرافراز وخانواده های شهدای گرانقدر بسیجی ،عزت ،عظمت وسربلندي روزافزون اسلام و مسلمين و همه بسيجيان مخلص را در پرتو توجهات خاصه حضرت وليعصر (عج) و تدابیر حكيمانه مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.و این روز بزرگ را به تمام خدمت گزاران نظام جمهوری سالامی ایران از صمیم قلب تبریک عرض می نمایم.

                                                             مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز

                                                                                                      مهدی مهرداد


نوشته شده در   يکشنبه هیجدهم بهمن 1388  ساعت  09:30 قبل از ظهر   توسط   مدير سايت سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری
چاپ         ارسال برای دوستان        بازگشت             
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
ایمیل :
 

لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید: