منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
 
مهمان : 0
اعضا عضو سایت : 6
امروز : 14
ديروز : 111
ماه : 2371
 
 
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر طی مراسمی از دختران شاغل در سازمان میادین تقدیر شد

به پاسداشت مقام دختران و نقش مهم آنان در خانواده و تربیت درست نسل آتی مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از دختران شاغل در سازمان با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز ، به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر طی مراسمی با حضور جمعی از معاونین و مدیران و کارکنان سازمان از دختران شاغل در سازمان تقدیر شد.
يکشنبه 24 تير 1397

فراخوان عمومی شناسایی بهره بردار بازار خودرو تبریز

آگهی فراخوان عمومی شناسایی بهره بردار بمنظور توسعه و شناسایی بهره بردار برای بازار خودرو واقع در مایان ( شهرک مبل خودرو ) و شیوه های تشویق سرمایه گذاری و مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی که در این زمینه تجربه و تخصص در خصوص بهره برداری از روز بازار خودرو و ارائه خدمات جانبی بر اساس IT محور و از جمله شماره گذاری لازم را دارند دعوت می شود که پیشنهادات خود را به انضمام طرح ، آنالیز و توان اجرایی و مالی و مجوزهای قانونی لازم ، تا آخر وقت اداری روز پنج شنبه مورخه 21/4/97 به دبیرخانه سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز واقع در خیابان توانیر – فلکه گلپارک ارسال نمایند .
چهارشنبه 20 تير 1397

سرپرست معاونت مالی و اقتصادی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری معرفی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی جلسه ای با حضور ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان مدیران و معاونین سازمان ، سرپرست معاونت مالی واقتصادی سازمان معرفی شد .
شنبه 16 تير 1397

استقبال پرشور شهروندان تبریزی از بازار روز خودرو مایان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، روز بازار خودرو تبریز واقع در شهرک مایان که بصورت روزانه آغاز به کار نموده است در آخرین روز هفته با استقبال و حضور پرشور خریداران و فروشندگان خودرو مواجه شد.
شنبه 9 تير 1397

دیدار ریاست و اعضای اتاق اصناف مرکز آذربایجان شرقی-تبریز با مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری

طی نشستی ریاست و اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف مرکز آذربایجان شرقی – تبریز با ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان دیدار نمودند. به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، این دیدار در فضایی صمیمی توام با تبریک اعضای اتاق اصناف به مدیرعامل سازمان به جهت انتصاب در پست مدیریت سازمان میادین ادامه یافت .
پنجشنبه 7 تير 1397

سرپرست جدید حراست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری معرفی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی جلسه ای با حضور یوسف سلامی مدیر کل حراست شهرداری تبریز ، ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان میادین و معاونین سازمان ، سرپرست جدید حراست سازمان معرفی شد .
يکشنبه 3 تير 1397

ارائه خدمات روزانه به همشهریان عزیز در بازار خودرو مایان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در بازدید از روز بازار خودرو مایان از فعالیت این مجموعه و ارائه خدمات بصورت روزانه به شهروندان و مراجعه کنندگان گرامی خبر داد.
پنجشنبه 31 خرداد 1397

پیام تبریک مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز به مناسبت فرا رسیدن روز ملی اصناف

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی در پیامی روز اصناف را به اصناف و بازاریان شریف تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است :
پنجشنبه 31 خرداد 1397

اهدای لوح سپاس مدیرعامل سازمان به معاون خدمات شهری منطقه 6

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی نشستی صمیمانه مدیرعامل سازمان با اهدای لوح از تلاش ها و پیگیری های معاون خدمات شهری و اجرایی منطقه 6 شهرداری تبریز در امر احداث پروژه بازار خودرو مایان قدردانی نمود.
پنجشنبه 31 خرداد 1397

پیام تبریک مدیرعامل سازمان بمناسبت عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان طی پیامی حلول ماه شوال و عید رمضان ، عید وحدت و یکپارچگی مسلمین جهان ، عید توفیق بر طاعت و اطاعت و عید توبه و تهذیب نفس را برتمامی روزه داران مومن و انقلابی بالأخص همشهریان عزیز تبریک گفتند.
پنجشنبه 24 خرداد 1397