منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

پایگاه انصار الحسین (ع) سازمان میادین برگزار می کند :

مراسم عزاداری و سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (ع) در حسینیه سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری،طبق سنوات گذشته در اولین روز از ماه محرم الحرام بمناسبت گرامیداشت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (ع) و یاران باوفایش ، با حضور بسیجیان ولایی و کارکنان سازمان ، مراسم عزاداری در حسینیه سازمان برگزار گردید.
چهارشنبه 21 شهريور 1397

آگهی مزایده

مزایده 28 باب غرفه از غرف بازارچه صنایع دستی شقایق

سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در نظر دارد به استناد مجوز شماره 83/3301-7/5/97 هیات مدیره محترم سازمان به تعداد 28 باب غرفه از غرف بازارچه صنایع دستی شقایق واقع در تبریز توانیر شمالی جنب آپارتمانهای گلپارک جهت عرضه صنایع دستی، مشاغل خانگی و خدماتی مورد نیاز بازارچه را بصورت جداگانه و از طریق برگزاری مزایده عمومی ( کتبی ) بمدت یکسال برای افراد حقیقی و حقوقی به شرح ذیل به اجاره واگذار نماید.
دوشنبه 19 شهريور 1397

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ؛

از شناسنامه دار کردن سکوداران سبزه میدان خبر داد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، در راستای اجرای طرح شناسنامه دار کردن فروشندگان سبزیجات در سکوهای سبزه میدان ، برای ۷۰۰ نفر کارت شناسایی مخصوص صادر و تحویل سکوداران سبزه میدان گردید.
پنجشنبه 15 شهريور 1397

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری در پیامی درگذشت مهندس مقیمی اصل را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی در پيامي درگذشت سيد رضا مقيمي اصل را به مردم غیور تبریز بالاخص جامعه صنعتي آذربايجان تسلیت گفت و اذعان داشت صنعتگرانی همچون مهندس مقیمی با روش مديريتي  خاصي كه دارند، چارچوب بخش خصوصي را تشکیل می دهند و ایشان با سبك مديريتي، نقش بسزایی در حفظ شاکله بخش خصوصي و صنعت آذربایجان شرقی داشته است كه بي شك  فقدان ايشان براي جامعه صنعتي استان بسيار غم انگيز است.  تعهد مثال زدنی و ستودنی مهندس مقیمی نسبت به کشور الگویی برای سایر صنعتگران به شمار می رود که با چاشنی نوع دوستی و مهربانی همراه شده بود و اين خصلت الهي، برخاسته از نیت زلال و خیرانديشي مهندس مقیمی بود.
چهارشنبه 14 شهريور 1397

بازدید مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری از نمایشگاه توانمندی های بانوان در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر

ابراهیم محمدی؛ نمايشگاه توانمنديهاي بانوان فرهنگ سرای بزرگ الغدیر، نماد خود باوري بانوان است.

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای الغدیر، ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان میادین شهرداری تبریز با حضور در نمايشگاه توانمنديهاي بانوان در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر، از غرفه هاي اين نمايشگاه بازديد نمود.
سه شنبه 13 شهريور 1397

مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری :

از طرح عرضه مستقیم محصولات کشاورزی بدون واسطه خبر داد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، جلسه تنظیم بازار با حضور مدیرعامل ، مدیران ارشد و نمایندگان جهاد کشاورزی استان و تعاونی روستایی در محل سازمان میادین برای اولین بار در جهت اجرای طرح نظارت و کنترل دقیق بر عرضه محصولات کشاورزی عرضه شده در بازارچه های موقت و دائمی تحت نظارت سازمان تشکیل یافت .
دوشنبه 12 شهريور 1397

طرح گوزل تبریزیم در سبزه میدان تبریز اجرا شد. 

محوطه سبزه میدان تبریز ، پس از پاکسازی ، شستشو و گند زدایی شد 

به گزارش روابط عمومی  سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان در حاشیه عملیات پاکسازی سبزه میدان اظهار کرد طرح گوزل تبریزیم که با تدابیر معاونت محترم خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز در سطح کلانشهر تبریز اجرا می شود همزمان با عید غدیر خم ، سبزه میدان سازمان میادین شهرداری تبریز نیز با همکاری معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه ۶ تبریز از زوائد بصری پاکسازی ، شستشو و گند زدائی شد .
شنبه 10 شهريور 1397

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، شبانه از روند ساماندهی دستفروشان و فروشندگان سیار شهرک باغمیشه بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ،ابراهیم  محمدی مدیرعامل سازمان در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت: به منظور ایجاد فرصت های متنوع شغلی برای فروشندگان سیار با رویکرد طرح «گوزل تبریزیم» همزمان با رویداد بین المللی تبریز ۲۰۱۸ ، سازمان میادین شهرداری تبریز با همکاری شهرداری منطقه اقدام به ساماندهی اين فروشندگان در بازار شبانه در شهرک باغمیشه تبريز كرده است. 
دوشنبه 5 شهريور 1397

در ششمین نشست کارگروه تخصصی ساماندهی صنوف ، مشاغل و فعالیت های شهری شهرداری های کشور ؛

ابراهیم محمدی به عنوان عضو کارگروه تخصصی ساماندهی صنوف ، مشاغل و فعالیت های شهری شهرداری های کشور انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در ششمین نشست کارگروه تخصصی ساماندهی صنوف ، مشاغل و فعالیت های شهری شهرداری های کشور که در تهران برگزار گردید به عنوان عضو کارگروه تخصصی ساماندهی صنوف ، مشاغل و فعالیت های شهری شهرداری های کشور انتخاب شد.
دوشنبه 5 شهريور 1397

هفته دولت و روز کارمند بر دولتمردان خادم ملت، عموم کارمندان، مبارک باد.

پیام تبریک مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در پیامی آغاز هفته دولت و روز کارمند را به عموم کارمندان و بویژه همکاران سازمانی خود تبریک گفت .
شنبه 3 شهريور 1397