منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

آگهی مزایده عمومی مرکز خرید وفروش خودرو شهر تبریز

سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در نظر دارد باستناد مجوز هیئت مدیره سازمان موارد ذیل را به مدت یکسال و از طریق مزایده عمومی برابر شرایط زیر به افراد و شرکتهای واجد شرایط واگذار نماید.
چهارشنبه 29 ارديبهشت 1389

اظهار همدردی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری در تشییع پیکر پاک شهدای هشت سال دفاع مقدس

دیرعامل و مدیران ارشد سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در تشییع لاله های پرپر شده کربلای ایران اسلامی شرکت و با حضور خودشان نسبت به این پاکان زمان ادای احترام نمودند.
سه شنبه 28 ارديبهشت 1389

آگهی مزایده میدان جدیدخرید وفروش دام زنده تبریز

سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در نظر دارد باستناد مجوز هیئت مدیره سازمان موارد ذیل را به مدت یکسال و از طریق مزایده عمومی برابر شرایط زیر به افراد و شرکتهای واجد شرایط واگذار نماید.
يکشنبه 26 ارديبهشت 1389

ساماندهی میادین میوه و تره بار موجب افزایش توزیع میوه جات درسطح شهر تبریز شد

سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کلانشهر تبریز، میادین میوه و تره بار شهر تبریز را طبق اصول راهبردی سال جدید ساماندهی نمود.
سه شنبه 14 ارديبهشت 1389

مزایده عمومی سازمان میادین وساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز( مرحله اول- نوبت دوم)

سازمان میادین وساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز درنظر دارد باستناد مجوز هیت مدیره سازمان موارد ذیل را بمدت یکسال و از طریق مزایده عمومی برابر شرایط زیر به افراد و شرکتهای واجد شرایط واگذار تماید.
شنبه 11 ارديبهشت 1389

دریافت لوح سپاس مدیر عامل سازمان میادین از استاندار محترم استان

به پاس تلاش وخدمات شایسته، مدیر عامل سازمان میادین وساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز لوح سپاس در سال 1389 از استاندار محترم استان دریافت نمود.
پنجشنبه 9 ارديبهشت 1389

تقدیر وتشکرفروشندگان و چوبداران تبریز از شهردارمحترم تبریز ومدیر عامل سازمان میادین شهرداری

تقدیر وتشکرفروشندگان و چوبداران تبریز از شهردارمحترم تبریز ومدیر عامل سازمان میادین شهرداری در جراید بدلیل انتقال میدان خرید وفروش دام از داخل شهر ورفع مشکلات شهری وزیست محیطی و ترافیک و ......
شنبه 4 ارديبهشت 1389

آگهی مزایده عمومی ( مرحله اول – نوبت اول)

ازمان میادین وساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز درنظر دارد باستناد مجوز هیت مدیره سازمان موارد ذیل را بمدت یکسال و از طریق مزایده عمومی برابر شرایط زیر به افراد و شرکتهای واجد شرایط واگذار تماید.
شنبه 4 ارديبهشت 1389

سامانه ارسال پیامک انبوه سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کلانشهر تبریز راه اندازی گردید.

سامانه ارسال پیامک انبوه سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کلانشهر تبریز با شماره 100082118 به بهره برداری رسید.
دوشنبه 30 فروردين 1389

طرح ساماندهی سکوهای سبزی وصیفی کاران سبزه میدان توسط سازمان میادین شهرداری تبریز

سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری در جهت افزایش راندمان کاری سبزی میدان و ارائه خدمات مطلوب و بیشتر به سبزی و صیفی کاران شهر تبریز آنها را با طرح جدید ساماندهی می نماید.
پنجشنبه 26 فروردين 1389