منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

تقدیرو تشکر مدیرعامل سازمان از کلیه عواملی که سازمان میادین را در امر ساماندهی جایگاه های عرضه دام سالم و بهداشتی بمناسبت عید سعید قربان یاری نمودند.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری طی پیامی ویژه خطاب به کلیه عوامل زحمت کش دخیل در امر ساماندهی جایگاه های عرضه دام زنده بمناسبت عید سعید قربان ، از تلاش های شبانه روزی تمامی مسئولین و دست اندرکارانی که به نوعی متحمل زحمات شده بودند و با ارائه خدمات رسانی گسترده به شهر و شهروندان از هیچ تلاشی دریغ ننموده اند قدردانی نمود.
پنجشنبه 1 شهريور 1397

اعلام سیاست های کاری سازمان توسط مدیر عامل سازمان در نشست صمیمی با حضور معاون خدمات شهری و معاونین مناطق ده گانه

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی نشستی با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تبریز ، مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان و معاونین خدمات شهری مناطق ده گانه سیاست های کلی سازمان توسط مدیرعامل سازمان جهت برنامه ریزی و همکاریهای آتی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت . در این جلسه مسعود برزگر جلالی معاون خدمات شهری شهرداری تبریز از پیگیری ها و تلاش های مجدانه ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در خصوص برگزاری جلسات مشترک تقدیر نمود .
چهارشنبه 31 مرداد 1397

بازدید از جایگاه های عرضه دام

مدیرعامل سازمان از جایگاه های عرضه دام ویژه عید سعید قربان بازدید بعمل آورد .

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان به همراه مدیران ارشد سازمان از جایگاه های تعیین شده عرضه دام بازدید بعمل آورد .
سه شنبه 30 مرداد 1397

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری :

ضرورت هماهنگی مناطق دهگانه و سازمان میادین در راستای مدیریت صحیح بر جایگاههای عرضه دام زنده ویژه عید قربان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی نشستی صمیمی با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تبریز مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان و معاونین خدمات شهری مناطق 10 گانه در پیرامون مسائل مربوط به عرضه دام زنده در جایگاههای تعیین شده بمناسبت عید سعید قربان و هماهنگی کلیه واحدها در امر مدیریت صحیح بر این موضوع و نیز ساماندهی بازارچه های موقت عرضه میوه و محصولات کشاورزی سطح شهر به بحث و گفتگو پرداخته و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردید.
سه شنبه 30 مرداد 1397

آگهی مزایده

مزایده بازارچه میلاد ولیعصر

به استناد مصوبه شماره 3592/83-97/5/17 هیات مدیره سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، در نظر دارد عواید بهره برداری از سالن بازارچه میلاد ولیعصر جهت عرضه محصولات گوشتی و آبزیان و پروتئین و رستوران داخل سالن و دو باب مغازه پشت سالن جهت عرضه میوه و تره بار را بصورت جداگانه و از طریق برگزاری مزایده عمومی ، با شرایط عمومی به مدت یکسال به افراد حقیقی و یا حقوقی به شرح ذیل واگذار نماید.
دوشنبه 29 مرداد 1397

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری خبر داد

تعیین ۴ جایگاه برای عرضه دام ویژه عید قربان در تبریز

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی نشستی با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان ، پلیس راهور و انتظامی شهرستان ، نمایندگان اداره کل دامپزشکی و نماینده اتحادیه عشایر هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم جهت عرضه دام زنده سالم ویژه عید سعید قربان در راستای حصول رضایت شهروندی بعمل آمد.
يکشنبه 28 مرداد 1397

جایگاه های موقت عرضه دام زنده سالم ویژه عید سعید قربان مشخص شد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، لیست جایگاه های موقت عرضه دام زنده سالم ویژه عید سعید قربان از سوی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کلانشهر تبریز جهت خدمات رسانی به همشهریان عزیز اعلام گردید.
يکشنبه 28 مرداد 1397

بازدید مدیرعامل سازمان و اعضای هیأت مدیره سازمان از بازار خودرو مشهد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری تبریز و اعضای هیأت مدیره سازمان به همراه معاون فنی و اجرایی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری مشهد با حضور در بخش های مختلف بازار خودرو مشهد از نحوه فعالیت آن بازدید کردند .
پنجشنبه 18 مرداد 1397

پیام تبریک مدیرعامل سازمان به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، در بخشی از پیام ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان به مناسبت هفدهم مرداد "روز خبرنگار" آمده است: هفدهم مردادماه هر سال، یادآور کوشش خستگی ناپذیر و فداکاری بارز کسانی است که رسالت همیشگی خود را آگاهی بخشی به جامعه و نورافکندن بر تاریکخانه جهل و تعصب تعریف کرده اند؛ آنان که با سلاح قلم و ثبت تصاویر بی کم و کاست از دغدغه های همنوعان شان، در راه اعتلای روزافزون جامعه و رشد و توسعه همه جانبه گام بر می دارند و در این مسیر دشوار و پر فراز و نشیب، شجاعانه راه می پیمایند.
سه شنبه 16 مرداد 1397

انتصاب جدید در سازمان ؛

طی حکمی از سوی ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، محمدحسین کوه کمری بعنوان سرپرست معاونت فنی و اجرایی سازمان منصوب شد.

به موجب ابلاغ حكمي از سوي ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان، محمدحسین کوه کمری به سمت سرپرست معاونت فنی و اجرایی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری منصوب شد. به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، در حكم انتصاب کوه کمری آمده است : امید است با استفاده از تجارب و تخصص و با اتکال به تعالیم عالیه الهی و با بهره گیری از امکانات سازمان و با همکاری معاونین خدمات شهری مناطق در انجام امورات محوله موفق و موید باشید.
شنبه 6 مرداد 1397