منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

ارائه خدمات روزانه به همشهریان عزیز در بازار خودرو مایان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در بازدید از روز بازار خودرو مایان از فعالیت این مجموعه و ارائه خدمات بصورت روزانه به شهروندان و مراجعه کنندگان گرامی خبر داد.
پنجشنبه 31 خرداد 1397

پیام تبریک مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز به مناسبت فرا رسیدن روز ملی اصناف

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی در پیامی روز اصناف را به اصناف و بازاریان شریف تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است :
پنجشنبه 31 خرداد 1397

اهدای لوح سپاس مدیرعامل سازمان به معاون خدمات شهری منطقه 6

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی نشستی صمیمانه مدیرعامل سازمان با اهدای لوح از تلاش ها و پیگیری های معاون خدمات شهری و اجرایی منطقه 6 شهرداری تبریز در امر احداث پروژه بازار خودرو مایان قدردانی نمود.
پنجشنبه 31 خرداد 1397

پیام تبریک مدیرعامل سازمان بمناسبت عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان طی پیامی حلول ماه شوال و عید رمضان ، عید وحدت و یکپارچگی مسلمین جهان ، عید توفیق بر طاعت و اطاعت و عید توبه و تهذیب نفس را برتمامی روزه داران مومن و انقلابی بالأخص همشهریان عزیز تبریک گفتند.
پنجشنبه 24 خرداد 1397

قابل توجه فروشندگان و خریداران خودرو در تبریز

بازار خودرو تبریز از روز یکشنبه هفته آینده آماده بهره برداری و خدمات رسانی به عموم شهروندان می باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری، با عنایات شهردار کلانشهر تبریز و تلاش های مدیریت و همکاران سازمان میادین ، بازار خودرو تبریز در شهرک مبل و خودرو مایان با حضور مسئولین استانی و شهری افتتاح گردیده و آماده بهره برداری می باشد.
چهارشنبه 23 خرداد 1397

جلسه مشترک اعضای کمیسیون بند 20 ماده 55 سازمان با هیئت امناء سبزه میدان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین وساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز ، جلسه ای با حضور مدیر عامل سازمان ، اعضای کمیسیون بند 20 ماده 55 سازمان و هیأت امناء سبزه میدان به منظور بررسی مشکلات ترافیکی سبزه میدان و رفع سد معبر ، در محل سازمان میادین تشکیل شد .
چهارشنبه 23 خرداد 1397

با اعتبار بالغ بر 12 میلیارد ریال ؛

پروژه بازار دائمی خودرو سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری در شهرک مبل و خودرو مایان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، محمد صادق پورمهدی معاون سابق فنی و عمرانی استانداری آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح پروژه احداث بازار دائمی خودرو تبریز ضمن تقدیر از تلاش های مدیریت و همکاران این سازمان ، احداث بازار خودرو را به عنوان یکی از پروژه‌های تاثیرگذار تبریز دانست و گفت: اداره بازارچه خودرو تبریز باید از شیوه‌های سنتی خارج شده و در این شهرک باید مشتری صفر تا 100 کار را از دیدن خودرو تا قیمت توافقی، اعلام نظر بازرس فنی، شماره‌گذاری، ثبت سند و خرید تمام مراحل در این شهرک انجام دهد و این کار جز با تامین زیرساختهای لازم امکان پذیر نیست.
چهارشنبه 23 خرداد 1397

آگهی مزایده

مزایده کانکس ها و غرفه های موقت سازمان

به استناد مصوبه شماره 8765/83 – 96/1220 هیأت مدیره سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، در نظر دارد عواید بهره برداری از کانکس ها و غرفه های موقت متعلق به سازمان جهت عرضه میوه وتره بار و محصولات دامی و کشاورزی را بصورت جداگانه و از طریق برگزاری مزایده عمومی با شرایط عمومی و به مدت یکسال به افراد حقیقی به شرح ذیل واگذار نماید.
سه شنبه 22 خرداد 1397

آیین افتتاح بازار خودرو تبریز از لنز دوربین

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان از افتتاح بازار خودرو جدید در شهرک مبل و خودرو مایان تبریز خبر داد. محمدی عنوان کرد این بازار در زمینی به مساحت 22 هزار و 600 مترمربع با قابلیت پذیرش 981 خودرو در شهرک مبل و خودرو مایان به بهره برداری می رسد.
سه شنبه 22 خرداد 1397

بازار خودرو تبریز افتتاح شد

طی مراسمی با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کلانشهر تبریز

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز ، ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان در آیین افتتاح این پروژه با ایراد سخنانی ضمن خیر مقدم به مدیران شهرداری و میهمانان گرامی و تقدیر و تشکر از حضور ریاست و اعضای محترم شورای شهر و وشهردار کوشا و ساعی کلانشهر تبریز اذعان کرد : جمعه بازار سابق خودرو تبریز در محل سبزه میدان تشکیل می گردید که این امر باعث ایجاد مشکلات عدیده ای از جمله معضل ترافیک در معابر و خیابانهای همجوار که باعث بوجود آمدن معضلاتی برای اهالی و ساکنین منطقه شده بود
سه شنبه 22 خرداد 1397