منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
 
مهمان : 2
اعضا عضو سایت : 6
امروز : 132
ديروز : 1080
ماه : 3225
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

خط کشی روز بازار خودرو مایان صورت پذیرفت ؛

با هدف افزایش ضریب ایمنی و تسهیل تردد خودروها با توجه به روند اجرایی استقرار خودروها در محوطه تعیین شده ، عملیات خط کشی بازار خودرو پس از تأیید طرح توسط سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز انجام گرفت.
يکشنبه 6 خرداد 1397

سامانه پیام کوتاه سازمان میادین پل ارتباطی بین شهروندان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان میادین با بیان اینکه این سامانه به منظور افزایش ارتباط موثر با شهروندان و ارائه خدمات بهینه به شهروندان راه اندازی شد ه است و بصورت 24 ساعته در اختیار شهروندان فهیم می باشد.
يکشنبه 6 خرداد 1397

فضا سازی ساختمان اداری سازمان میادین به مناست سوم خرداد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، سازمان میادین تبریز همزمان با سالروز فتح خرمشهر و به مناسبت گرامیدشت سوم خرداد و با هدف زنده نگه داشتن نام و خاطره شهیدان آزاد سازی خرمشهر ، اقدام به فضا سازی ساختمان اداری با نصب تصاویر شهدای 8 سال دفاع مقدس کرد و فرا رسیدن این روز بزرگ را گرامی داشتند .
يکشنبه 6 خرداد 1397

نشست صمیمی مدیرعامل سازمان با اعضای هیئت امناء سبزه میدان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در یک نشست صمیمی و هماهنگ با اعضای هیئت امناء سبزه میدان بر لزوم هماهنگی و وفاق بر ارائه خدمات مطلوبتر به مشتریان و شهروندان محترم تاکید نمود .
پنجشنبه 3 خرداد 1397

دیدار اعضای هیأت امنای میدان خشکبار 1 با مدیرعامل سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در دیدار با اعضای هیأت امناء میدان خشکبار نقش هیأت امناء میدان را در توسعه و رشد تجارت و داد و ستد حیاتی و پراهمیت دانسته و بیان کرد که رونق بخشیدن به میدان خشکبار 1 در سایه تلاش و همدلی هیأت امناء و سازمان میادین مسیر خواهد بود.
پنجشنبه 3 خرداد 1397

بازدید میدانی معاون خدمات شهری شهرداری تبریز و مدیرعامل سازمان میادین از بازارچه ها و کانکس های تحت نظارت سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، مسعود برزگر جلالی معاون خدمات شهری شهرداری تبریز به همراه ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان و مهندس رسول وظیفه شناس از اعضای هیت مدیره سازمان از بازازچه های موقت ، کانکس های میوه فروشی و دکه های مطبوعاتی تحت نظارت سازمان بازدید کردند.
چهارشنبه 2 خرداد 1397

تبریک مسئول سازمان بسیج و شهردار منطقه 4 با حضور در سازمان میادین

مسئول بسیج شهرداری تبریز بهمراه شورای سازمان و شهردار منطقه 4 تبریز بهمراه معاونان با حضور در سازمان ، انتصاب آقای ابراهیم محمدی به عنوان مدیر عامل سازمان میادین را تبریک گفتند .

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، مسئول بسیج شهردار تبریز احمد زارعی و اکبر امجدی شهردار منطقه 4 تبریز به همراه معاونان با حضور در سازمان تبریکات خود را به خاطر این انتصاب اعلام نمودند
چهارشنبه 2 خرداد 1397

نشست صمیمی مدیر عامل سازمان میادین با کارکنان

مدیر عامل سازمان در دیدار صمیمی با کارکنان بخش های مختلف ضمن گوش فرا دادن به مسائل و مشکلات آنان در خصوص شرح وظایف برای حفظ شأن و منزلت خدمتگذاری ، با آنان گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان میادین از نزدیک با همکاران بخش های مختلف به صورت جداگانه به گفتگو پرداخت و بر خدمت بهینه به همشهریان تأکید کرد .
چهارشنبه 2 خرداد 1397

اجرای طرح ضربتی آزاد سازی معابر از سدمعبر در سبزه میدان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ،با توجه به اینکه برخی از صنوف مزاحم در محوطه داخلی سبزه میدان باعث سدمعبر و ایجاد مزاحمت برای اصناف و شهروندان شده بودند، توسط کمیسیون بند20 ماده 55 سازمان نسبت به رفع سدمعبر و آزادسازی معابر اقدام گردیده و در این راستا به افراد و مغازه داران خاطی اخطاریه های قانونی صادر گردید.
سه شنبه 1 خرداد 1397

در خصوص تکمیل روز بازار خودرو مایان و انتقال بازار خودرو تبریز صورت گرفت :

بازدید از پروژه در شرف افتتاح روز بازار خودرو مایان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، بازدیدی با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تبریز جناب آقای دکتر برزگر جلالی ، مدیرعامل سازمان میادین مهندس محمدی وشهرداران مناطق 6 و 10 شهرداری کلانشهر تبریز انجام گردید که اقدامات و عملیات مذکور مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و مقرر گردید با تسهیل در امر آماده سازی محل جدید مقدمات انتقال هفته بازار خودرو از محل فعلی خود در سبزه میدان به محل جدیدش در جاده مایان مجاورت شهرک مبل و خودرو صورت پذیرد.
دوشنبه 31 ارديبهشت 1397