منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز خبر داد

آماده عرضه غرفه برای تولید کنندگان محصولات کشاورزی هستیم

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز مدیر عامل سازمان با اعلام آمادگی عرضه غرفه برای تولید کنندگان محصولات کشاورزی در جهت حمایت از برگزاری جشنواره های مختلف کشاورزی استان خبر داد
شنبه 30 تير 1397

به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر طی مراسمی از دختران شاغل در سازمان میادین تقدیر شد

به پاسداشت مقام دختران و نقش مهم آنان در خانواده و تربیت درست نسل آتی مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از دختران شاغل در سازمان با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز ، به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر طی مراسمی با حضور جمعی از معاونین و مدیران و کارکنان سازمان از دختران شاغل در سازمان تقدیر شد.
يکشنبه 24 تير 1397

فراخوان عمومی شناسایی بهره بردار بازار خودرو تبریز

آگهی فراخوان عمومی شناسایی بهره بردار بمنظور توسعه و شناسایی بهره بردار برای بازار خودرو واقع در مایان ( شهرک مبل خودرو ) و شیوه های تشویق سرمایه گذاری و مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی که در این زمینه تجربه و تخصص در خصوص بهره برداری از روز بازار خودرو و ارائه خدمات جانبی بر اساس IT محور و از جمله شماره گذاری لازم را دارند دعوت می شود که پیشنهادات خود را به انضمام طرح ، آنالیز و توان اجرایی و مالی و مجوزهای قانونی لازم ، تا آخر وقت اداری روز پنج شنبه مورخه 21/4/97 به دبیرخانه سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز واقع در خیابان توانیر – فلکه گلپارک ارسال نمایند .
چهارشنبه 20 تير 1397

سرپرست معاونت مالی و اقتصادی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری معرفی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی جلسه ای با حضور ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان مدیران و معاونین سازمان ، سرپرست معاونت مالی واقتصادی سازمان معرفی شد .
شنبه 16 تير 1397

استقبال پرشور شهروندان تبریزی از بازار روز خودرو مایان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، روز بازار خودرو تبریز واقع در شهرک مایان که بصورت روزانه آغاز به کار نموده است در آخرین روز هفته با استقبال و حضور پرشور خریداران و فروشندگان خودرو مواجه شد.
شنبه 9 تير 1397

دیدار ریاست و اعضای اتاق اصناف مرکز آذربایجان شرقی-تبریز با مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری

طی نشستی ریاست و اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف مرکز آذربایجان شرقی – تبریز با ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان دیدار نمودند. به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، این دیدار در فضایی صمیمی توام با تبریک اعضای اتاق اصناف به مدیرعامل سازمان به جهت انتصاب در پست مدیریت سازمان میادین ادامه یافت .
پنجشنبه 7 تير 1397

سرپرست جدید حراست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری معرفی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی جلسه ای با حضور یوسف سلامی مدیر کل حراست شهرداری تبریز ، ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان میادین و معاونین سازمان ، سرپرست جدید حراست سازمان معرفی شد .
يکشنبه 3 تير 1397

ارائه خدمات روزانه به همشهریان عزیز در بازار خودرو مایان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در بازدید از روز بازار خودرو مایان از فعالیت این مجموعه و ارائه خدمات بصورت روزانه به شهروندان و مراجعه کنندگان گرامی خبر داد.
پنجشنبه 31 خرداد 1397

پیام تبریک مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز به مناسبت فرا رسیدن روز ملی اصناف

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی در پیامی روز اصناف را به اصناف و بازاریان شریف تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است :
پنجشنبه 31 خرداد 1397

اهدای لوح سپاس مدیرعامل سازمان به معاون خدمات شهری منطقه 6

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی نشستی صمیمانه مدیرعامل سازمان با اهدای لوح از تلاش ها و پیگیری های معاون خدمات شهری و اجرایی منطقه 6 شهرداری تبریز در امر احداث پروژه بازار خودرو مایان قدردانی نمود.
پنجشنبه 31 خرداد 1397