منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
 
مهمان : 2
اعضا عضو سایت : 6
امروز : 132
ديروز : 1080
ماه : 3225
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

تلاش شبانه روزی جهت جلب رضایت حداکثری شهروندان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، مهندس محمدی مدیر عامل سازمان میادین ضمن تأکید بر عزم جدی خود و مجموعه سازمان میادین بر خدمت رسانی صادقانه و شبانه روزی به شهروندان ، تلاش برای تحقق اهداف و نیز جلب رضایتمندی حداکثری شهروندان را منشور خدمتی خود اعلام کرد
يکشنبه 30 ارديبهشت 1397

بازدید مدیر عامل سازمان میادین از سبزه میدان و هفته بازار خودرو تبریز

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، مهندس ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان بهمراه معاون بهره برداری و بازرگانی و معاون فنی و اجرایی سازمان از سبزه میدان و هفته بازار خودرو تبریز بازدید کرده و به بررسی مشکلات پرداختند.
شنبه 29 ارديبهشت 1397

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری تبریز، فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات را به فعالین این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری، مهندس ابراهیم محمدی در این پیام با اشاره به اینکه، جهان امروز به عنوان عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات یاد می شود افزود: بی تردید به ستون قدرتمندی به نام «روابط عمومی» تکیه دارد که با مدیریت مدبرانه خود در راستای هدایت افکار عمومی، اطلاع رسانی برنامه ها، تکریم ارباب رجوع و تقویت مدیریت سازمانی ایفای نقش می کنند.
پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397

دیدار مدیرعامل سازمان میادین با کارکنان در اولین روز کاری

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین ،در راستای معارفه و آشنایی از واحدهای مختلف و پرسنل سازمان ، مهندس ابراهیم محمدی در بازدیدی از مجموعه ، با همکاران و مسئولیت هایشان آشنا و از نزدیک پتانسیل ها و کم و کاستی های موجود را مورد بررسی قرار داده و از زحمات تمامی پرسنل قدردانی نموده و برای آنان از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت کرد.
چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397

بازدید مدیرعامل سازمان میادین از روز بازار خودرو مایان

بنابر حساسیت موضوع روز بازار خودرو و تأکیدات شهردار محترم تبریز ، مدیرعامل سازمان میادین در اولین روز کاری خود از روند اجرای عملیات عمرانی روز بازار خودرو مایان بازدید کرد.
چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397

بر اساس حکم جدید شهردار تبریز ، مهندس ابراهیم محمدی به عنوان سرپرست جدید سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز منصوب شد.

طی مراسمی با حضور مدیران ارشد شهرداری تبریز و معاونین و مدیران سازمان میادین ، مهندس ابراهیم محمدی به عنوان سرپرست جدید این سازمان معرفی گردید . به گزارش روابط عمومی سازمان میادین، در این مراسم مهندس رسول موسایی قائم مقام شهردار تبریز حکم انتصاب مهندس محمدی را از سوی شهردار تبریز به عنوان سرپرست سازمان میادین شهرداری تبریز را به وی اعطاء کرد.
سه شنبه 25 ارديبهشت 1397

تدوام ساماندهی فروشندگان سیار

ساماندهی فروشندگان سیار درجنپ پارک باغلار باغی تبریز

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، مهندس جواد صدیقی ضمن بازدید میدانی از محل ایجاد عصر بازار در خیابان شهریار جنب باغلار باغی دستورات لازم را به معاونت بهره برداری و بازرگانی سازمان در خصوص راه اندازی عصر بازار را صادر کرد .
پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397

ملاقات مردمی مدیرعامل سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری، مهندس جواد صدیقی مدیرعامل سازمان در راستای تکریم ارباب رجوع و صیانت از شأن و منزلت شهروندی طی دیداری صمیمی با شهروندان عزیز و مراجعه کنندگان ملاقات کرد.
چهارشنبه 19 ارديبهشت 1397

اهداء لوح سپاس از سوی ستاد پشتیبانی مدافعین حرم حضرت زینب (س) آذربایجان شرقی به فرمانده و بسیجیان پایگاه انصارالحسین(ع) سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری، طی جلسه ای با حضور مهندس جواد صدیقی و بسیجیان حوزه دو شهید یداله علمی مراتب قدردانی و سپاس از فرمانده و بسیجیان پایگاه انصارالحسین (ع) سازمان میادین شهرداری تبریز بعمل آمد.
سه شنبه 18 ارديبهشت 1397

جزئیات و اطلاعات مربوط به مزایده عمومی کانکس ها و غرفه های موقت متعلق به سازمان میادین

به استناد مصوبه شماره 83/8765-20/12/96 هیأت مدیره سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، در نظر دارد عواید بهره برداری از کانکس ها و غرفه های موقت متعلق به سازمان جهت عرضه میوه و تره بار و محصولات دامی و کشاورزی را بصورت جداگانه و از طریق برگزاری مزایده عمومی با شرایط عمومی و به مدت یکسال به افراد حقیقی به شرح ذیل واگذار نماید.
سه شنبه 18 ارديبهشت 1397