منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

بمناسبت آزادسازی خرمشهر برگزار گردید

جلسه روشنگری با حضور پرسنل سازمان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، جلسه روشنگری با سخنرانی مهمان گرانقدر ، جناب آقای و با حضور پرسنل سازمان میادین در پیرامون سالروز آزادسازی خرمشهر با هماهنگی های بعمل آمده در محل حسینیه سازمان برگزار گردید.
چهارشنبه 9 خرداد 1397

اتمام عملیات خط کشی روز بازار خودرو مایان

با هدف افزایش ضریب ایمنی و تسهیل تردد خودروها با توجه به روند اجرایی استقرار خودروها در محوطه تعیین شده ، عملیات خط کشی بازار خودرو پس از تأیید طرح توسط سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز انجام گرفت.
سه شنبه 8 خرداد 1397

ابراهیم محمدی با صدور پیامی از تمامی کسانی که نسبت به انتصاب ایشان ابراز لطف نموده اند تقدیر و تشکر نمود .

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی با صدور پیامی از تمامی کسانی که نسبت به انتصاب ایشان ابراز لطف نموده اند تقدیر و تشکر نمود .
سه شنبه 8 خرداد 1397

خط کشی روز بازار خودرو مایان صورت پذیرفت ؛

با هدف افزایش ضریب ایمنی و تسهیل تردد خودروها با توجه به روند اجرایی استقرار خودروها در محوطه تعیین شده ، عملیات خط کشی بازار خودرو پس از تأیید طرح توسط سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز انجام گرفت.
يکشنبه 6 خرداد 1397

سامانه پیام کوتاه سازمان میادین پل ارتباطی بین شهروندان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان میادین با بیان اینکه این سامانه به منظور افزایش ارتباط موثر با شهروندان و ارائه خدمات بهینه به شهروندان راه اندازی شد ه است و بصورت 24 ساعته در اختیار شهروندان فهیم می باشد.
يکشنبه 6 خرداد 1397

فضا سازی ساختمان اداری سازمان میادین به مناست سوم خرداد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، سازمان میادین تبریز همزمان با سالروز فتح خرمشهر و به مناسبت گرامیدشت سوم خرداد و با هدف زنده نگه داشتن نام و خاطره شهیدان آزاد سازی خرمشهر ، اقدام به فضا سازی ساختمان اداری با نصب تصاویر شهدای 8 سال دفاع مقدس کرد و فرا رسیدن این روز بزرگ را گرامی داشتند .
يکشنبه 6 خرداد 1397

نشست صمیمی مدیرعامل سازمان با اعضای هیئت امناء سبزه میدان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در یک نشست صمیمی و هماهنگ با اعضای هیئت امناء سبزه میدان بر لزوم هماهنگی و وفاق بر ارائه خدمات مطلوبتر به مشتریان و شهروندان محترم تاکید نمود .
پنجشنبه 3 خرداد 1397

دیدار اعضای هیأت امنای میدان خشکبار 1 با مدیرعامل سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در دیدار با اعضای هیأت امناء میدان خشکبار نقش هیأت امناء میدان را در توسعه و رشد تجارت و داد و ستد حیاتی و پراهمیت دانسته و بیان کرد که رونق بخشیدن به میدان خشکبار 1 در سایه تلاش و همدلی هیأت امناء و سازمان میادین مسیر خواهد بود.
پنجشنبه 3 خرداد 1397

بازدید میدانی معاون خدمات شهری شهرداری تبریز و مدیرعامل سازمان میادین از بازارچه ها و کانکس های تحت نظارت سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، مسعود برزگر جلالی معاون خدمات شهری شهرداری تبریز به همراه ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان و مهندس رسول وظیفه شناس از اعضای هیت مدیره سازمان از بازازچه های موقت ، کانکس های میوه فروشی و دکه های مطبوعاتی تحت نظارت سازمان بازدید کردند.
چهارشنبه 2 خرداد 1397

تبریک مسئول سازمان بسیج و شهردار منطقه 4 با حضور در سازمان میادین

مسئول بسیج شهرداری تبریز بهمراه شورای سازمان و شهردار منطقه 4 تبریز بهمراه معاونان با حضور در سازمان ، انتصاب آقای ابراهیم محمدی به عنوان مدیر عامل سازمان میادین را تبریک گفتند .

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، مسئول بسیج شهردار تبریز احمد زارعی و اکبر امجدی شهردار منطقه 4 تبریز به همراه معاونان با حضور در سازمان تبریکات خود را به خاطر این انتصاب اعلام نمودند
چهارشنبه 2 خرداد 1397