منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
 
مهمان :
اعضا عضو سایت :
امروز :
ديروز :
ماه :
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

بازدید دو روزه مدیرعامل سازمان از سبزه میدان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، جواد صدیقی مدیرعامل سازمان میادین بهمراه فاضل نادری مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار از سبزه میدان بازدید کرده و از نزدیک مشکلات آن را مورد بررسی قرار دادند.
دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

مدیر عامل سازمان میادین خبر داد :

با اتمام عملیات آسفالت ریزی ، روز بازار خودرو تبریز آماده بهره برداری می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین وساماندهی مشاغل شهری ، مهندس جواد صدیقی مدیر عامل سازمان با اعلام این خبر گفت : روز بازار خودرو تبریز در مراحل پایانی عملیات عمرانی می باشد که به زودی شاهد بهره برداری از این پروژه بزرگ و ماندگار خواهیم بود .
يکشنبه 16 ارديبهشت 1397

آگهی مزایده – مرحله دوم

مزایده تعدادی از غرف نیمگز در سبزه میدان

به استناد بند 20 مصوبه شماره 8968/83-96/12/27 شورای سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، در نظر دارد عواید بهره برداری تعدادی از غرف نیمگز در سبزه میدان را بصورت جداگانه و از طریق برگزاری مزایده عمومی برای هر غرفه با شرایط عمومی و به مدت یکسال به افراد حقیقی و یا حقوقی به شرح ذیل واگذار نماید.
يکشنبه 16 ارديبهشت 1397

مدیر عامل سازمان میادین خبر داد:

بزرگترین روز بازار خودرو در شهر اولین ها در شرف افتتاح می باشد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری، مهندس جواد صدیقی مدیرعامل سازمان میادین در خصوص افتتاح روز بازار خودروهای لوکس اظهار نمود با توجه به نبود بازارهایی در این سطح برای خرید و فروش آسان خودروهای لوکس در شهر تبریز احساس می شد و نبود ظرفیت بازار خودروی فعلی برای قبول حجم عظیمی از ترافیک خودرو در داخل هفته بازار خودرو ، با مطالعه و بررسی کارشناسی ، تمهیدات لازم توسط سازمان اتخاذ گردیده که با همکاری بخش خصوصی در آستانه افتتاح و بهره برداری است .
سه شنبه 4 ارديبهشت 1397

آگهی مزایده

مزایده عمومی کانکس ها و غرفه های موقت متعلق به سازمان میادین

به استناد مصوبه شماره 83/8765-20/12/96 هیأت مدیره سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، در نظر دارد عواید بهره برداری از کانکس ها و غرفه های موقت متعلق به سازمان جهت عرضه میوه و تره بار و محصولات دامی و کشاورزی را بصورت جداگانه و از طریق برگزاری مزایده عمومی با شرایط عمومی و به مدت یکسال به افراد حقیقی به شرح ذیل واگذار نماید.
سه شنبه 4 ارديبهشت 1397

آگهی مزایده

مزایده عمومی تعدادی از کیوسکهای مطبوعاتی تنقلاتی ، گلفروشی و تنقلاتی

به استناد مصوبه شماره 83/8765-20/12/96 هیأت مدیره سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، در نظر دارد عواید بهره برداری تعدادی از کیوسکهای مطبوعاتی تنقلاتی ، گلفروشی و تنقلاتی را بصورت جداگانه و از طریق برگزاری مزایده عمومی برای هر کیوسک با شرایط عمومی و به مدت یکسال به افراد حقیقی به شرح ذیل واگذار نماید.
سه شنبه 4 ارديبهشت 1397

مدیر عامل سازمان میادین خبر داد :

عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت میدان میوه و تره بار تبریز انجام پذیرفت

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، مدیر عامل سازمان میادین از عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت میدان میوه و تره بار تبریز خبر داد و گفت : با توجه به اینکه میادین تحت پوشش این سازمان اعم از سبزه میدان و میدان بزرگ میوه وتره بار روزانه پذیرای مراجعین متعدد اعم از همشهریان و یا رانندگان خودروهای حمل بار میوه وتره بار و محصولات کشاورزی می باشد .
شنبه 1 ارديبهشت 1397

مشاور شهردار قم با هیئت همراه از میادین و بازارهای تحت نظارت سازمان میادین شهرداری تبریز بازدید کرد

علی بیاتی مشاور شهردار قم به همراه هیئت همراه در سفر به شهر اولین ها از میادین ، بازارچه ها و غرف تحت نظارت سازمان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری، در این بازدید ابتدا در جلسه ای مشترک مدیران و کارشناسان، به تبادل اطلاعات و ارائه تجارب پرداختند و پس از آن، بازدید از بخش های مختلف بازارچه ها صورت پذیرفت.
پنجشنبه 30 فروردين 1397

از فعالیت و اشتغال چند صد نفر تا تأمین سبزی و صیفی جات شهروندان در سبزه میدان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، جواد صدیقی مدیر عامل سازمان در تشریح وضعیت موجود و معرفی سبزه میدان به حساسیت و مهم بودن این محل در توزیع سبزیجات و سیفیجات در سطح تبریز و حتی شهرستانها مجاور اشاره کرد و گفت : سبزه میدان دارای مساحت بیش از 780000000 متر مربع در ضلع غربی تبریز در خیابان دامپزشکی به فعالیت روزمره خود ادامه میدهد .
سه شنبه 28 فروردين 1397

میدان بزرگ میوه وتره بار تبریز از مهمترین مراکز تأمین میوه شمالغرب کشور می باشد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، مهندس جواد صدیقی مدیر عامل سازمان میادین با اشاره به اقدامات انجام یافته و در حال انجام در میدان بزرگ میوه وتره بار گفت : میدان میوه وتره بار تبریز در کنار سبزه میدان ، تأمین و توزیع عمده فروشی مایحتاج میوه وسبزی کل شهر تبریز و حومه و حتی نیازهای شهرستان های همجوار استان را برعهده دارند و به طور متوسط روزانه حدود 5000 هزار تن محصولات کشاورزی در این میادین عرضه میشود که رسیدگی و بهبود وضعیت این میدان از رسالت های اصلی این سازمان می باشد .
دوشنبه 27 فروردين 1397