منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397     |     کد : 1282

تدوام ساماندهی فروشندگان سیار

ساماندهی فروشندگان سیار درجنپ پارک باغلار باغی تبریز

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، مهندس جواد صدیقی ضمن بازدید میدانی از محل ایجاد عصر بازار در خیابان شهریار جنب باغلار باغی دستورات لازم را به معاونت بهره برداری و بازرگانی سازمان در خصوص راه اندازی عصر بازار را صادر کرد .


به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، مهندس جواد صدیقی  ضمن  بازدید میدانی  از محل ایجاد عصر بازار در خیابان شهریار جنب باغلار باغی ، دستورات لازم را به معاونت بهره برداری و بازرگانی سازمان  در خصوص راه اندازی عصر بازار صادر کرد .  
صدیقی افزود : در ادامه روند طرح ساماندهی فروشندگان سیار توسط این سازمان و با توجه به اینکه  ساماندهی دستفروشان در قالب شب بازار و روز بازار ها پیش از پیش ضروری به نظر می رسد  در تلاشیم در مسیر های پر تردد و پر رفت آمد شهربا ساماندهی مناسب از بروز ترافیک و ایجاد سد معبر و نازیبایی های بصر ی شهری جلوگیری نماییم  .
صدیقی اظهار کردجلوگیری از سد معبر عمومی و ساماندهی دستفروشان از مهم ترین برنامه های سازمان میادین می باشد که امیدواریم با اجرای طرح های ساماندهی دستفروشان ، معضلات  سد معبر در سطح شهرتبریز نیز برطرف شوند

فیروز سلمانپور
نوشته شده در   پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397  ساعت  12:26   توسط   فیروز سلمانپور    تعداد بازدید  209
ویرایش شده در شنبه 22 ارديبهشت 1397 ساعت 08:56 توسط فیروز سلمانپور
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :