منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397     |     کد : 1283

بر اساس حکم جدید شهردار تبریز ، مهندس ابراهیم محمدی به عنوان سرپرست جدید سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز منصوب شد.

طی مراسمی با حضور مدیران ارشد شهرداری تبریز و معاونین و مدیران سازمان میادین ، مهندس ابراهیم محمدی به عنوان سرپرست جدید این سازمان معرفی گردید . به گزارش روابط عمومی سازمان میادین، در این مراسم مهندس رسول موسایی قائم مقام شهردار تبریز حکم انتصاب مهندس محمدی را از سوی شهردار تبریز به عنوان سرپرست سازمان میادین شهرداری تبریز را به وی اعطاء کرد.


قائم مقام شهردار تبریز در مراسم معارفه سرپرست جدید سازمان میادین تبریز ضمن تقدیر از زحمات مهندس جواد صدیقی افزود : نگاه به تصدی مسئولیت ها در فرهنگ اسلامی و انقلابی به عنوان وسیله ای برای تامین رضای الهی و خدمت به خلق خداوند است و در خصوص وظیفه های سازمان افزود ، توسعه بازارچه های محلی در جهت عرضه کیفی محصولات و تسهیل ارتباط با میادین برای حذف واسطه ها و دلال ها و ساماندهی میادین کارگران ساختمانی مسئله مهمی است که سازمان میادین باید با جدیت به آن بپردازد.
محمدی اتمام پروژه های نیمه تمام را اولویت کاری خود  بیان نمود و بر شفاف شازی واگذاری ها تأکید کرد .
وی با بیان اینکه ساماندهی مشاغل حلقه مفقود این سازمان است ، استفاده از نیروهای متخصص و متعهد و تخصصی کردن سازمان ، جذب مشارکت بخش خصوصی ، ساماندهی کارگران ساختمانی ، ساماندهی میادین و بازارهای موجود و توسعه بازارچه ها و مراکز موقت عرضه میوه و محصولات را جزو برنامه های مهم خود در این مسئولیت بیان کرد.
مهندس جواد صدیقی مدیرعامل سابق سازمان میادین تبریز در ادامه این جلسه ضمن  تبریک و آرزوی توفیق برای مهندس محمدی از حمایت های شهردار تبریز و معاونان و تلاش مدیران، کارکنان و کارگران سازمان که در رسیدن به اهداف پیش بینی شده همراهی کردند، تقدیر و تشکر نمود و به فعالیت ها و تلاش های خود در زمینه توسعه بازارچه های محلی از جمله بازارچه های انقلاب،میدان دواب،روز بازار خودرو مایان و شب بازار های محلی که مورد تأکید شهردار تبریز می بود اشاره کرد .
مهندس ابراهیم محمدی سرپرست جدید سازمان ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد و حمایت شهردار تبریز به جهت حمایت ها و انتصاب وی بعنوان سرپرست سازمان میادین در جهت خدمتگذاری به ملت شریف تبریز  ، مدیرعامل سابق را قابل تقدیر دانست و سیاست های کاری خود را استفاده حداکثری از حداقل منابع  عنوان کرد و گفت: بنده در ارایه خدمت به همشهریان  بر اساس اساسنامه سازمان اقدام خواهم نمود.
گفتنی است مهندس محمدی پیش از این در سمت های مشاور شهردار تبریز ، مدیر هماهنگی شهرکها و واحدهای صنفی صنعتی شهرداری تبریز ، عضو موظف هیأت مدیره و معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی ، مشاور شورای شهر تبریز ، جانشین مدیرعامل و معاون اداری و مالی سازمان توسعه و عمران عون ابن علی ، معاون اداری و مالی سازمان حمل و نقل و ترافیک ، فعالیت می کرد.  


فیروز سلمانپور
نوشته شده در   سه شنبه 25 ارديبهشت 1397  ساعت  15:58   توسط   فیروز سلمانپور    تعداد بازدید  469
ویرایش شده در چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397 ساعت 15:21 توسط فیروز سلمانپور
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :