منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397     |     کد : 1284

بازدید مدیرعامل سازمان میادین از روز بازار خودرو مایان

بنابر حساسیت موضوع روز بازار خودرو و تأکیدات شهردار محترم تبریز ، مدیرعامل سازمان میادین در اولین روز کاری خود از روند اجرای عملیات عمرانی روز بازار خودرو مایان بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، مهندس ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان بهمراه معاون بهره برداری و بازرسی سازمان و  شهردار منطقه 6 از روز  بازار خودرو بازدید و در خصوص پاره ای از مشکلات و مسائل مربوطه به این بازار بحث و گفتگو کردند.
تأکیدات مدیرعامل سازمان در ضمن بازدید از روز بازار خودرو مایان بر اجرای سریع و صحیح عملیات عمرانی و آماده سازی هرچه مطلوب تر این بازار برای پذیرش از مراجعه کنندگان و شهروندان عزیز تبریزی و حتی مهمانان از استان های هم جوار معطوف می بود.
مهندس ابراهیم محمدی در پایان بازدید خاطر نشان کرد : با تکمیل مراحل نهایی این پروژه می توانیم شاهد بهره برداری  و افتتاح یکی از پروژه های منحصر به فرد در تبریز 2018 باشیم.
گفتنی است این بازار در مراحل تکمیل و اتمام عملیات عمرانی بوده که در راستای رفاه حال شهروندان عزیز و تأکیدات شهردار تبریز جناب آقای دکتر شهین باهر با توجه به نیاز مبرم شهر برای بهره مندی از چنین بازارهایی و نیز متمرکز نمودن داد و ستدهای خودرویی در داخل شهر که به نوبه خود باعث بروز مشکلات عدیده ای می گردید،  افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
فیروز سلمانپور
نوشته شده در   چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397  ساعت  14:38   توسط   فیروز سلمانپور    تعداد بازدید  349
ویرایش شده در چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397 ساعت 18:52 توسط فیروز سلمانپور
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :