منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تقدیر از کارمندان نمونه سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری

توسط مدیرعامل سازمان صورت گرفت؛

توسط مدیرعامل سازمان صورت گرفت؛ ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان ضمن تقدیر از زحمات کلیه کارکنان سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، در راستای پبشبرد اهداف سازمانی از 3 کارمند نمونه آذر ماه تقدیر بعمل آورد.
سه شنبه 16 دي 1399

عملیات برف روبی و نمک پاشی در میادین تحت نظارت؛

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز خبرداد:

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز خبرداد: ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از عملیات برف روبی و نمک پاشی در سطح میادین میوه و تره بار خبر داد و اظهار کرد: عملیات برف روبی و نمک پاشی میادین تحت نظارت سازمان ، با تلاش و همکاری عوامل اجرایی مناطق 6 و 7 صبح امروز انجام شد.
جمعه 5 دي 1399

خرید میوه شب یلدا بدون خارج شدن از خانه؛

فقط با استفاده از تلفن و آدرس اینترنتی میوه شب یلدای خود را خرید کنید

فقط با استفاده از تلفن و آدرس اینترنتی میوه شب یلدای خود را خرید کنید سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، امکان خرید بدون نیاز به خارج شدن از خانه را برای شب یلدا میسر کرده. شهرواندان با مراجعه به آدرس sorel.vgt و صفحه فروش سفارش خود را ثبت کرده و در درب منزل تحویل بگیرید.
شنبه 29 آذر 1399

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز خبر داد:

توزیع ماسک سه لایه با نرخ مصوب دولتی؛

توزیع ماسک سه لایه با نرخ مصوب دولتی؛ سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز با همکاری فرمانداری تبریز، ستاد پیشگیری از کرونا و مشارکت بخش خصوصی در راستای خدمات رسانی بهتر و تسهیل در خرید شهروندان اقدام به توزیع ماسک های سه لایه و استاندارد در جایگاه‌های ویژه سازمان در سطح شهر نمود.
پنجشنبه 27 آذر 1399

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز عنوان کرد:

استفاده از ماسک در میادین میوه و تره بار اجباری است

استفاده از ماسک در میادین میوه و تره بار اجباری است ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان با حضور در سبزه میدان و دیدار چهره به چهره با سکوداران آنان را به استفاده از ماسک دعوت کرده و از آنان خواست در رعایت پروتکل های بهداشتی کوشا باشند.
پنجشنبه 27 آذر 1399

آگهی مناقصه آزاد عمومی

آگهی مناقصه آزاد عمومی مناقصه عمومی اجرای پروژه کارهای عمومی عمرانی و ساماندهی میادین و مراکز عرضه محصولات کشاورزی و همچنین کانکسها و غرف میوه و تره بار تحت نظارت سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز
چهارشنبه 19 آذر 1399

آگهی مناقصه آزاد عمومی

آگهی مناقصه آزاد عمومی مناقصه عمومی اجرای پروژه کارهای عمومی عمرانی و ساماندهی میادین و مراکز عرضه محصولات کشاورزی و همچنین کانکسها و غرف میوه و تره بار تحت نظارت سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز
چهارشنبه 19 آذر 1399

تشکیل جلسه قرارگاه ستاد عملیاتی مقابله با کرونا در سبزه میدان

بازدید میدانی و نظارت مستقیم بر نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی در سبزه میدان

بازدید میدانی و نظارت مستقیم بر نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی در سبزه میدان تشکیل جلسه برنامه ریزی و هماهنگی‌های لازم جهت اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی در سبزه میدان برای جلوگیری و مبارزه با بیماری کرونا
شنبه 8 آذر 1399

توسط سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز صورت گرفت/تداوم لکه گیری آسفالت معابر میادین میوه و تره بار؛

اتمام عملیات لکه گیری و آسفالت سطح معابر سبزه میدان

اتمام عملیات لکه گیری و آسفالت سطح معابر سبزه میدان ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از اتمام عملیات لکه‌گیری، اصلاح و ترمیم آسفالت سبزه میدان با هدف بستر سازی مناسب جهت ارائه خدمات شایان به اصناف، کسبه، سکوداران و مراجعه کنندگان خبرداد.
شنبه 8 آذر 1399

بخاطر تمهیدات بهداشتی و خدماتی سازمان، در میدان میوه و تره بار صورت گرفت؛

تشکر و قدردانی اتحادیه بارفروشان از مدیرعامل سازمان

تشکر و قدردانی اتحادیه بارفروشان از مدیرعامل سازمان ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان: سازمان خود را موظف و مقید به تمامی اقدامات و عملیات بهداشتی و خدماتی میداند و در خدمتگزاری به شهروندان افتخار میکنیم.
چهارشنبه 5 آذر 1399