منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی صورت گرفت؛

تقدیر و قدردانی مدیرعامل سازمان از آتش‌نشانان

تقدیر و قدردانی مدیرعامل سازمان از آتش‌نشانان مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز همزمان با روز ملی آتش نشانی و ایمنی شامگاه دوشنبه به همین مناسبت در محل ایستگاه آتش نشانی شهرداری تبریز حضور یافت و از تلاش آتش‎نشانان تقدیر و قدردانی کرد.
سه شنبه 8 مهر 1399

با هدف رفع مشکلات و تسریع در احداث بازارچه پاسداران صورت گرفت؛

بازدید مدیرعامل سازمان و شهردار منطقه 4 از بازارچه پاسداران

بازدید مدیرعامل سازمان و شهردار منطقه 4 از بازارچه پاسداران شهردار منطقه 4 در بازدید از بازارچه در حال احداث پاسداران عنوان کرد: احداث بازارچه‌های محلی و بازارهای روز در کاهش ترافیک مرکز شهر بسیار تأثیرگذار است و آماده هرگونه همکاری با سازمان برای رفاه هر چه بیشتر شهروندان و ارایه خدمات هر چه مطلوب تر با هدف کاستن از وقت و هزینه شهروندان است
سه شنبه 8 مهر 1399

بررسی نحوه ساماندهی و رفع معضلات ترافیکی خیابان دارایی

در جهت روانسازی و از بین بردن مشکلات ترافیکی خیابان دارایی صورت گرفت؛جلسه بررسی و همفکری جهت حل معضلات ترافیکی خیابان دارایی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تبریز و مدیران سازمان ها و ارگان های ذی ربط

در جهت روانسازی و از بین بردن مشکلات ترافیکی خیابان دارایی صورت گرفت؛جلسه بررسی و همفکری جهت حل معضلات ترافیکی خیابان دارایی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تبریز و مدیران سازمان ها و ارگان های ذی ربط رییس شورای اسلامی شهر تبریز بر ضرورت جمع آوری اطلاعات صحیح، استفاده از ابزارهای قانونی و تعامل متقابل با اصناف و کسبه جهت حل معضل ترافیکی و روانسازی عبور رو مرور در خیابان دارایی تاکید کرد.
شنبه 5 مهر 1399

به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور فرمانده پایگاه مقاومت انصارالحسین (ع) صورت گرفت؛

غبار روبی و عطرافشانی مزار شهداء به مناسبت هفته دفاع مقدس

غبار روبی و عطرافشانی مزار شهداء به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیرعامل، مدیرحراست و مسئول امورارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز با حضور بر سر مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس در گلزار شهدای وادی رحمت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء به غبارروبی، گل افشانی و عطر افشانی قبور مطهر شهداء پرداختند.
پنجشنبه 3 مهر 1399

تاکید رییس شورای اسلامی شهر تبریز بر احداث بازارچه‌های محلی؛

احداث بازارچه‌های محلی در نقاط مختلف شهر در جهت رفاه و رضایتمندی شهروندان

 احداث بازارچه‌های محلی در نقاط مختلف شهر در جهت رفاه و رضایتمندی شهروندان شهرام دبیری رییس شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد: بازارچه‌های محلی باید در چندین نقطه از شهر ایجاد شود تا در کنار رفع مشکلات ترافیکی بتواند مشکلات اشتغال چندین نفر را نیز حل نماید.
دوشنبه 31 شهريور 1399

ضرورت احداث بازارچه‌های محلی در تبریز

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در بازدید از بازارچه محلی پاسداران عنوان کرد؛

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در بازدید از بازارچه محلی پاسداران عنوان کرد؛ احداث بازارچه های محلی درنقاط مختلف شهر به ویژه مناطق دورتر از مرکز شهر، از موضوعات مهمی است که باید به آن پرداخت شود و خلأ آن احساس می‌شود.
چهارشنبه 26 شهريور 1399

بازدید مدیرعامل سازمان از روند احداث بازارچه محلی واقع دراتوبان پاسدارن

مدیر عامل سازمان تاکید کرد/تسریع در روند پیشرفت پروژه بازارچه محلی پاسداران

مدیر عامل سازمان تاکید کرد/تسریع در روند پیشرفت پروژه بازارچه محلی پاسداران ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز عنوان کرد؛ در کنار اقدامات لازم جهت تسریع در پیشرفت این پروژه از کیفیت آن غافل نیستیم و رعایت شاخصه های کیفی مد نظر بسیار حایز اهمیت است و همزمان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
سه شنبه 25 شهريور 1399

میادین تحت نظارت سازمان سیاه پوش شد؛

فضاسازی و سیاه پوش کردن ساختمان اداری و میادین تحت نظارت سازمان به مناسبت ماه محرم

فضاسازی و سیاه پوش کردن ساختمان اداری و میادین تحت نظارت سازمان به مناسبت ماه محرم سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا... حسین (ع) و یاران باوفای ایشان از اتخاذ تمهیدات ویژه برای فضاسازی وسپاه پوش کردن ساختمان ها، معابر و میادین تحت نظارت سازمان خبر داد
پنجشنبه 6 شهريور 1399

بازدید میدانی از محل پیشنهادی برای احداث میدان دام

به منظور بررسی از محل پیشنهادی برای احداث میدان دام صورت گرفت؛

به منظور بررسی از محل پیشنهادی برای احداث میدان دام صورت گرفت؛ بازدید مشترک رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز و مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از محل پیشنهادی برای احداث میدان دام تبریز.
چهارشنبه 5 شهريور 1399

غرف عرضه میوه و تره بار تحت نظارت سازمان بهسازی میشود؛

توسط سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری صورت گرفت / رونمایی از غرفه بهسازی شده عرضه محصولات کشاورزی و میوه و تره بار

توسط سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری صورت گرفت / رونمایی از غرفه بهسازی شده عرضه محصولات کشاورزی و میوه و تره بار غرفه عرضه محصولات کشاورزی و میوه و تره بار بهسازی شده توسط سازمان، واقع در خیابان دکتر حسابی بلوار میرداماد با حضور نایب رئیس شورا و رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر تبریز رو نمایی شد .
دوشنبه 3 شهريور 1399