صفحه اصلی
            انقلاب اسلامی ایران پرتوی از عاشورا و انقلاب عظیم الهی آن است.
                                                                                                            ( امام خمینی ره)
 
 منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جلسه همفکری و هم اندیشی معاون فنی و اجرایی با هیات امنا و بارفروشان سبزه میدان

با هدف مشارکت هیات امنا و بارفروشان در امور ترافیکی و سد معبر تشکیل شد

با هدف مشارکت هیات امنا و بارفروشان در  امور ترافیکی و سد معبر تشکیل شد با دعوت معاون اجرایی و بهره برداری سازمان و با هدف مشارکت هیات امنا و بارفروشان در تسهیل در رفع مسائل و مشکلات  ترافیک خودرویی و سد معبر داخل میدان تشکیل شد.
پنجشنبه 22 ارديبهشت 1401

در دیدار مردمی فرماندار با اهالی خیابان سرباز شهید عنوان شد؛

احداث بازارچه محلی از ضروریات خدمات رسانی

احداث بازارچه محلی از ضروریات خدمات رسانی در راستای حذف سفرهای غیر ضروری شهروندان به هسته مرکزی شهر برای تامین مایحتاج عمومی سازمان با مشارکت مناطق 10 گانه شهرداری تبریز اقدام به احداث بازارچه های محلی و راه اندازی عصر بازار، شب بازار و جمعه بازار می کند.
پنجشنبه 22 ارديبهشت 1401

ارائه خدمات افزون تر به شهروندان در سایه همکاری و تعامل بیشتر با بهره برداران

لزوم تعامل سازنده و هم‌افزایی بیشتر بین سازمان و بهره برداران

لزوم تعامل سازنده و هم‌افزایی بیشتر بین سازمان و بهره برداران سعید مطلّبی سرپرست سازمان بر لزوم تعامل سازنده و هم‌افزایی بیشتر بین سازمان و بهره برداران در جهت پیشبرد امور و تقویت ارائه خدمات به شهروندان تأکید کرد.
سه شنبه 20 ارديبهشت 1401

کمیته راهبری سازمان تشکیل جلسه داد؛

ایجاد غرف توزیع کالاهای اساسی در سبزه میدان

ایجاد غرف توزیع کالاهای اساسی در سبزه میدان کمیته راهبری سازمان با هدف توسعه خدمت، سیاست گذاری و تصویب تصمیمات مرتبط با اهداف سازمانی برگزار گردید.
يکشنبه 18 ارديبهشت 1401

پیام تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر؛

پیام تبریک سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز

پیام تبریک سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز: عید فطر روز پاداش گرفتن و رؤیت رحمت الهی بعد از یک ماه بندگی خالصانه است.
سه شنبه 13 ارديبهشت 1401

افتتاح سه بازارچه محلی تا پایان سه ماهه اول سال جاری

سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری تبریز خبر داد:

سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری تبریز خبر داد: سعید مطلّبی سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از افتتاح سه بازارچه محلی در سطح مناطق مختلف شهر تا پایان سه ماهه اول سال جاری خبر داد.
يکشنبه 11 ارديبهشت 1401

سرپرست سازمان عنوان کرد؛

نظارت بيشتر و ارتقاء كيفي و بهداشتي سبزه میدان

نظارت بيشتر و ارتقاء كيفي و بهداشتي سبزه میدان با توجه به ضرورت ساماندهی اساسی و رسیدگی به سبزه میدان ، بازدید میدانی سرپرست سازمان بهمراه شهردار محترم منطقه 6 تبریز از این میدان صورت گرفته و طی آن تصمیماتی در خصوص نحوه اجرای آسفالت اساسی، رفت و روب، تنظیف، روان سازی ترافیک، رفع سد معبر، رعایت نکات بهداشتی و در نهایت ارایه خدمات رسانی هرچه بهتر و بیشتر، با همکاری و تعامل بین سازمان و شهرداری منطقه 6 اتخاذ گردید.
يکشنبه 11 ارديبهشت 1401

حضور پرشور پرسنل سازمان در راهپیمایی روز قدس

حضور پرشور پرسنل سازمان  در راهپیمایی روز قدس امت مؤمن و روزه‌دار ایران اسلامی در سراسر کشور با حضور گسترده و انقلابی خود در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس همگام و همصدا با سایر مسلمانان جهان و مردم مظلوم فلسطین اشغالی، بار دیگر بانگ «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل» را فریاد زدند و در لبیکی به ندای ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای ـ مد ظله العالی ـ با آرمان‌ حضرت امام خمینی ـ رحمت‌الله علیه‌ ـ که‌‌ همان آزادی قبلۀ اول مسلمین است، تجدید میثاق کردند .
شنبه 10 ارديبهشت 1401

پیام سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری به مناسبت روز قدس؛

حضور در راهپیمایی روز قدس، تجدید پیمان با آرمان های امام امت و ملت ستمدیده فلسطین

حضور در راهپیمایی روز قدس، تجدید پیمان با آرمان های امام امت و ملت ستمدیده فلسطین سعید مطلّبی سرپرست سازمان میادین وساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس و شرکت در راهپیمایی، با ارسال پیامی عنوان کرد: روز قدس روز ابراز انزجار و تنفر از توطئه های استکباری و روز تجلی همبستگی و همدلی همه مسلمانان جهان است و حضور در راهپیمایی روز قدس تجدید پیمان با آرمان های امام امت و ملت ستمدیده فلسطین است.
پنجشنبه 8 ارديبهشت 1401

در کمیسیون محیط‌ زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز؛

بررسی عملکرد سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری

بررسی عملکرد سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری در بیست و سومین جلسه کمیسیون محیط‌ زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز گزارشی در خصوص عملکرد وضع موجود و برنامه‌های آتی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز ارائه شد.
پنجشنبه 8 ارديبهشت 1401