منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری خبر داد

تعیین ۴ جایگاه برای عرضه دام ویژه عید قربان در تبریز

تعیین ۴ جایگاه برای عرضه دام ویژه عید قربان در تبریز به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی نشستی با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان ، پلیس راهور و انتظامی شهرستان ، نمایندگان اداره کل دامپزشکی و نماینده اتحادیه عشایر هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم جهت عرضه دام زنده سالم ویژه عید سعید قربان در راستای حصول رضایت شهروندی بعمل آمد.
يکشنبه 28 مرداد 1397

جایگاه های موقت عرضه دام زنده سالم ویژه عید سعید قربان مشخص شد

جایگاه های موقت  عرضه دام زنده سالم ویژه عید سعید قربان مشخص شد به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، لیست جایگاه های موقت عرضه دام زنده سالم ویژه عید سعید قربان از سوی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کلانشهر تبریز جهت خدمات رسانی به همشهریان عزیز اعلام گردید.
يکشنبه 28 مرداد 1397

بازدید مدیرعامل سازمان و اعضای هیأت مدیره سازمان از بازار خودرو مشهد

بازدید  مدیرعامل سازمان و  اعضای هیأت مدیره سازمان  از  بازار خودرو مشهد به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری تبریز و اعضای هیأت مدیره سازمان به همراه معاون فنی و اجرایی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری مشهد با حضور در بخش های مختلف بازار خودرو مشهد از نحوه فعالیت آن بازدید کردند .
پنجشنبه 18 مرداد 1397

پیام تبریک مدیرعامل سازمان به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرعامل سازمان به مناسبت روز خبرنگار به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، در بخشی از پیام ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان به مناسبت هفدهم مرداد "روز خبرنگار" آمده است: هفدهم مردادماه هر سال، یادآور کوشش خستگی ناپذیر و فداکاری بارز کسانی است که رسالت همیشگی خود را آگاهی بخشی به جامعه و نورافکندن بر تاریکخانه جهل و تعصب تعریف کرده اند؛ آنان که با سلاح قلم و ثبت تصاویر بی کم و کاست از دغدغه های همنوعان شان، در راه اعتلای روزافزون جامعه و رشد و توسعه همه جانبه گام بر می دارند و در این مسیر دشوار و پر فراز و نشیب، شجاعانه راه می پیمایند.
سه شنبه 16 مرداد 1397

انتصاب جدید در سازمان ؛

طی حکمی از سوی ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، محمدحسین کوه کمری بعنوان سرپرست معاونت فنی و اجرایی سازمان منصوب شد.

طی حکمی از سوی ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، محمدحسین کوه کمری بعنوان سرپرست معاونت فنی و اجرایی سازمان منصوب شد. به موجب ابلاغ حكمي از سوي ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان، محمدحسین کوه کمری به سمت سرپرست معاونت فنی و اجرایی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری منصوب شد. به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، در حكم انتصاب کوه کمری آمده است : امید است با استفاده از تجارب و تخصص و با اتکال به تعالیم عالیه الهی و با بهره گیری از امکانات سازمان و با همکاری معاونین خدمات شهری مناطق در انجام امورات محوله موفق و موید باشید.
شنبه 6 مرداد 1397

تشکیل کمیته ساماندهی کیوسک های مطبوعاتی شهر

تشکیل کمیته ساماندهی کیوسک های مطبوعاتی شهر به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی نشستی با حضور ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان و محمد محمدپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در خصوص ساماندهی توزیع نشریات در کیوسک های مطبوعاتی سطح شهر به تبادل نظر پرداختند.
پنجشنبه 4 مرداد 1397

با حضور مدیر عامل سازمان میادین و فرمانده حوزه 2 شهید یدالله علمی شهرداری تبریز و معاونین وجمعی از مدیران و کارکنان سازمان طی مراسمی از بازنشستگان سازمان میادین وساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریزتجليل شد

با حضور مدیر عامل سازمان میادین و فرمانده حوزه 2 شهید یدالله علمی شهرداری تبریز  و معاونین وجمعی از مدیران و کارکنان سازمان طی مراسمی از بازنشستگان سازمان میادین وساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریزتجليل شد به گزارش روابط عمومي سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریزدر این مراسم از خدمات ارزشمند 2 نفر از همکاران بازنشسته که یک نفر از ایشان جانباز هشت سال دفاع مقدس بود قدردانی به عمل آمد.
دوشنبه 1 مرداد 1397

ابراهیم محمدی بعنوان سرپرست پایگاه انصارالحسین(ع) سازمان میادین شهرداری کلانشهر تبریز منصوب شد.

ابراهیم محمدی بعنوان سرپرست پایگاه انصارالحسین(ع) سازمان میادین شهرداری کلانشهر تبریز منصوب شد. طی صدور حکمی از سوی حاج داود طالب نژاد فرمانده حوزه 2 شهید یداله علمی سازمان بسیج شهرداری سپاه عاشورا، سرپرست پایگاه انصارالحسین (ع) سازمان منصوب شد
دوشنبه 1 مرداد 1397

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز خبر داد

آماده عرضه غرفه برای تولید کنندگان محصولات کشاورزی هستیم

آماده عرضه غرفه برای تولید کنندگان محصولات کشاورزی هستیم به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز مدیر عامل سازمان با اعلام آمادگی عرضه غرفه برای تولید کنندگان محصولات کشاورزی در جهت حمایت از برگزاری جشنواره های مختلف کشاورزی استان خبر داد
شنبه 30 تير 1397

به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر طی مراسمی از دختران شاغل در سازمان میادین تقدیر شد

به پاسداشت مقام دختران و نقش مهم آنان در خانواده و تربیت درست نسل آتی مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از دختران شاغل در سازمان با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد

به پاسداشت مقام دختران و نقش مهم آنان در خانواده و تربیت درست نسل آتی مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از دختران شاغل در سازمان با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز ، به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر طی مراسمی با حضور جمعی از معاونین و مدیران و کارکنان سازمان از دختران شاغل در سازمان تقدیر شد.
يکشنبه 24 تير 1397