منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : دوشنبه 28 فروردين 1396     |     کد : 1035

آگهی فراخوان عمومی شناسایی طرح ها و پروژه های سازمان و دعوت از سرمایه گذاران و بهره برداران

سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در نظر دارد به استناد مجوز شماره 83/8023-10/12/95 هیات مدیره سازمان و هماهنگی بعمل آمده با مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز و در آستانه تبریز 2018 در زمینه های ذیل الذکر از اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط قبول طرح نماید.

آگهی فراخوان عمومی شناسایی طرح ها و پروژه های سازمان و دعوت از سرمایه گذاران و بهره برداران

سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در نظر دارد به استناد مجوز شماره 83/8023-95/12/10 هیات مدیره سازمان و هماهنگی بعمل آمده با مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز و در آستانه تبریز 2018 در زمینه های ذیل الذکر از اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط قبول طرح نماید. لازم است کلیه طرحها در قالب مشارکتی ارائه گردد. علاقمندان به مشارکت می توانند پیشنهادات و طرح های خود را در پاکت سربسته از تاریخ 96/2/04  تا مورخه 96/2/17 به دبیرخانه سازمان واقع در تبریز، بلوار توانیر فلکه گلپارک تحویل نمایند. ضمنا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 33282013-041 داخلی 136 تماس، و یا از طریق سایت اینترنتیhttp://www.mayadin.tabriz.ir   ارتباط حاصل فرمایند.
- کلیه طرح ها و پیشنهادات رسیده در سازمان مطرح و بررسی خواهد شد.
- نوع کاربری زمین های پیشنهادی مالکان جهت پروژه های مشارکتی موقت با حفظ وضع موجود و بدون تغییر کاربری در زمینه های مورد نیاز به شرط تصویب هیات مدیره سازمان، بررسی خواهد شد و سازمان تعهد هیچگونه تغییر کاربری را نخواهد داشت.
- ارائه طرح و پیشنهاد و حتی بررسی آن در سازمان و سیر مراحل آن، تا لحظه انعقاد قرارداد هیچگونه اولویت یا ایجاد حقی برای پیشنهاد دهنده نمی نماید. صرفاً درصورت احراز شایستگی طرح، با جمع آوری و جمع بندی اسناد و مدارک مورد نیاز طرح ها از طریق ارجاع موضوع به هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری تبریز نسبت به برگزاری فراخوان محدود و یا مناقصه محدود در بین اشخاص واجد شرایط اقدام خواهد گردید.
- سازمان میادین شهرداری تبریز در رد يا قبول هر يك از پيشنهادها مختار است.
 

1-   مراکز و میادین خدمات خرید و فروش خودرو، موقت یا دائمی.
2-   مجتمع های فروشگاهی عرضه محصولات کشاورزی و غذایی سالم و سایر مایحتاج عمومی شهروندان.
3-   بازارچه های محله ای عرضه میوه و تره بار
4-   میادین دواب مدرن با امکانات ذبح اضطراری.
5-   ایجاد بازارچه های تخصصی شامل، بازارچه گل و گیاه، مشاغل خانگی، بازار ماهی، خشکبار، بازارچه مشاغل خانگی زنان سرپرست خانوار.
6-   ایجاد بازارهای هفتگی و روزانه .
7-   احداث مجتمع های صنفی،  خدماتی در راستای ساماندهی مشاغل مزاحم و آلاینده.


                                                                       جواد صدیقی- سرپرست سازمان
                                                 سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز

 

فیروز سلمانپور