منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : دوشنبه 17 ارديبهشت 1397     |     کد : 1278

بازدید دو روزه مدیرعامل سازمان از سبزه میدان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، جواد صدیقی مدیرعامل سازمان میادین بهمراه فاضل نادری مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار از سبزه میدان بازدید کرده و از نزدیک مشکلات آن را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، جواد صدیقی مدیرعامل سازمان میادین بهمراه فاضل نادری مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار از سبزه میدان بازدید کرده و از نزدیک مشکلات آن  را مورد بررسی قرار دادند.
صدیقی در این بازدید با اشاره به اینکه سبزه میدان از لحاظ ساختاری نیازمند رسیدگی و اعمال تغییرات اساسی در راستای حل معضلات میدان است گفت در این خصوص همکاری نزدیک سازمان مدیریت حمل ونقل بار را می طلبد تا بتواند تمامی مشکلات و نواقص موجود را رفع نماید و رضایتمندی همشهریان و مراجعه کنندگان را جلب نماید.
فاضل نادری در این بازدید با تأکید و تأیید سخنان مدیر عامل سازمان میادین گفت : سازمان مدیریت حمل و نقل بار آماده هرگونه همکاری با سازمان میادین بصورت تنگاتنگ میباشد تا بتوانند سبزه میدان را در حد و شأن مردم عزیز تبریز  آماده خدمات رسانی به همشهریان شریف نمایند.


فیروز سلمانپور