منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : دوشنبه 21 خرداد 1397     |     کد : 1317

بازار خودرو تبریز افتتاح می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان از افتتاح بازار خودرو جدید در شهرک مبل و خودرو مایان تبریز خبر داد. محمدی عنوان کرد این بازار در زمینی به مساحت 22 هزار و 600 مترمربع با قابلیت پذیرش 981 خودرو در شهرک مبل و خودرو مایان به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان از افتتاح بازار خودرو جدید در شهرک مبل و خودرو مایان تبریز خبر  داد.
محمدی عنوان کرد این بازار در زمینی به مساحت 22 هزار و 600 مترمربع  با قابلیت پذیرش 981 خودرو در شهرک مبل و خودرو مایان به بهره برداری می رسد.
وی با بیان اینکه بازار خودرو سابق ( سبزه میدان) ظرفیت  لازم برای پاسخگویی این شهر را نداشت و با توجه به اینکه  از شهرستانهای مجاور نیز برای خرید و فروش به شهر تبریز مراجعه می کنند که از لحاظ بار ترافیکی در منطقه مشکلاتی بوجود می آمد  با تأکیدات شهردار محترم تبریز در تسریع بهره برداری از بازار خودرو مایان ، تلاش شده با احداث این بازار خودرو معضلات تا حد امکان با برنامه ریزی های صحیح و عملیاتی کردن طرح های مطالعاتی حل و این پروژه در خور نام و آوازه تبریز باشد.


فیروز سلمانپور