منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : پنجشنبه 24 خرداد 1397     |     کد : 1327

پیام تبریک مدیرعامل سازمان بمناسبت عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان طی پیامی حلول ماه شوال و عید رمضان ، عید وحدت و یکپارچگی مسلمین جهان ، عید توفیق بر طاعت و اطاعت و عید توبه و تهذیب نفس را برتمامی روزه داران مومن و انقلابی بالأخص همشهریان عزیز تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان طی پیامی حلول ماه شوال و عید رمضان ، عید وحدت و یکپارچگی مسلمین جهان ، عید توفیق بر طاعت و اطاعت و عید توبه و تهذیب نفس را برتمامی روزه داران مومن و انقلابی  بالأخص همشهریان عزیز تبریک گفتند.
متن پیام به شرح زیر است:
عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است.
چه زیباست صدای گام های بندگان خدا به شوق آراستن صفوف نماز و اظهار بندگی به درگاه حق در روزی که خداوند آن را از میان دیگر روزهای خویش برگزیده تا در این عید بزرگ ، شکوه اطاعت و بندگی را به نمایش بگذارند.
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی مسلمین به ویژه شما مردم ولایت مدار تبریز که صیام هر روز را به امید لحظات ملکوتی افطار و هر شامگاه را به شوق سیراب شدن از فیض سحرگاه به پایان رسانده اید، این عید را تبریک و تهنیت می گویم و امیدوارم در این عید رحمت و مغفرت با تمسک به همبستگی و وحدت، دوشادوش یکدیگر برای ایران اسلامی عزیزمان تلاش کنیم.

 


فیروز سلمانپور