منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : پنجشنبه 31 خرداد 1397     |     کد : 1329

پیام تبریک مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز به مناسبت فرا رسیدن روز ملی اصناف

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی در پیامی روز اصناف را به اصناف و بازاریان شریف تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است :

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی  در پیامی  روز اصناف را به اصناف و بازاریان  شریف تبریک گفت  .
متن پیام بدین شرح است :
اولین روز از  تیر ماه  به نام روز  ملی اصناف نامگذاری شده است  که این روز  را به خانواده بزرگ اصناف به ویژه تلاشگران  و  بازاریان استان آذربایجان شرقی  تبریک می گویم . 
اصناف متعهد و خدوم  استان در كنار پرداختن به فعاليتهاي اقتصادي و كسب و كار همواره در تمام مراحل انقلاب همراه با اقشار مختلف مردم سختی های مسیر تولید را پیموده و با تداوم حضور خود همواره موجب موفقیت در مسايل روز كشور و نیز در  تحولات سياسي و اجتماعي و فرهنگي منطقه نقش آفريني كرده و از ديرباز با تبعيت از نهاد رهبري و مرجعيت ديني نقش بي بديل و تأثيرگذار خودرا در به ثمر رسيدن نهضتهاي مردمي در طول تاريخ اين مرز و بوم نشان داده اند، قشر زحمتكش و خدوم اصناف با برخورداري از روحيه مذهبي و پايبندي به اصول و ارزشهاي ديني كارنامه و نام درخشاني را از خود بر جاي نهاده و همراه با مولفه هاي ارزشي همچون امانت، انصاف و عدالت بوده اند.
 با توجه به اینکه امسال از طرف مقام معظم رهبری با نام   سال  (( حمایت از کالای ایرانی )) نامگذاری شده است لذا  همشهریان عزیز  باید در راستای اطاعت از مقام معظم رهبری ، رهنمود های معظم له را سرلوحه کار خویش قرارداده و  با  حمایت از تولیدات داخلی چرخ اقتصادی و زندگی را به حرکت در آورده و به دنبال حمایت از کالای ایرانی باشند .   
 اینجانب  در پایان بار دیگر این روز بزرگ را به تمام دوستداران این مرز بوم  ،  همه تلاشگران عرصه تولید و جامعه بزرگ اصناف استان آذربایجان شرقی  تبریک و تهنیت  عرض نموده و از تلاش ها و از خدمات این عزیزان زحمت کش تقدیر می نمایم  و امیدوارم کشور در  زیر سایه تدبیر مقام معظم رهبری همواره سربلند و پیروز باشد . 


فیروز سلمانپور