منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : پنجشنبه 31 خرداد 1397     |     کد : 1330

ارائه خدمات روزانه به همشهریان عزیز در بازار خودرو مایان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در بازدید از روز بازار خودرو مایان از فعالیت این مجموعه و ارائه خدمات بصورت روزانه به شهروندان و مراجعه کنندگان گرامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در بازدید از  روز بازار خودرو مایان از فعالیت این مجموعه و ارائه خدمات بصورت روزانه به شهروندان و مراجعه کنندگان گرامی خبر داد.
محمدی ادامه داد با توجه به اینکه بازار خودرو سابق در تبریز بصورت هفتگی برگزار می گردید و موجبات بروز ترافیک در داخل محدوده شهری می شد که با تأکیدات شهردار کلانشهر تبریز در برنامه ریزی های انجام یافته ، این بازار بصورت روزانه در محل جدید خود در جاده مایان ، شهرک مبل و خودرو مایان آماده خدمات رسانی به عموم شهروندان و مهمانان عزیز می باشد.
مدیرعامل سازمان تأکید کرد کلیه امورات مربوط به خرید و فروش خودرو از قبیل تنظیم قولنامه ، کارشناس رنگ خودرو ، کارشناس تشخیص اصالت ، کارشناس فنی خودرو در داخل محدوده بازار خودرو زیر نظر کارشناسان فنی انجام می پذیرد و لذا از خرید و فروش در بیرون از محدوده ی قانونی بازار خودرو جلوگیری بعمل خواهد آمد .
وی با تشریح اهداف سازمان میادین از احداث بازار خودرو گفت: این مرکز در آینده با  واگذاری به بخش خصوصی و ارائه خدمات  برمبنای فناوری IT  و تکنولوژی های روز ، صدور بیمه نامه، تنظیم اسناد، تعویض پلاک، حصول عوارض و ...  ارایه خدمات خواهد کرد.


فیروز سلمانپور