منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : يکشنبه 3 تير 1397     |     کد : 1331

سرپرست جدید حراست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری معرفی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی جلسه ای با حضور یوسف سلامی مدیر کل حراست شهرداری تبریز ، ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان میادین و معاونین سازمان ، سرپرست جدید حراست سازمان معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری  ،  طی جلسه ای با حضور یوسف  سلامی  مدیر کل حراست شهرداری تبریز ، ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان  میادین و معاونین سازمان  ، سرپرست جدید حراست  سازمان معرفی شد .
در این جلسه محمدی مدیر عامل سازمان  بیان کرد : حراست بعنوان بازوی مدیریت و مشاوری امین  همواره نقش موثر و غیر قابل انکاری در ارتقاء سلامت اداری و پیشبرد اهداف کلان سازمان دارد  که  با  تعامل و هماهنگی  سازنده  حراست  و  کارکنان ،  می توان جهت  رسیدن به اهداف سازمان و جلب رضایتمندی شهروندان  تلاش  نمود .
وی در ادامه  یادآور شد : پست ها و سمت ها امانت الهی هستند و تغییر لازمه  تعالی و پیشرفت یک سازمان است .
در ادامه این جلسه مدیرکل حراست شهرداری تبریز  جا به جایی مدیران را عامل پویایی و شکوفایی استعدادها بیان کرد و گفت : ایجاد امنیت، حفظ شأن و منزلت  همکاران ، تکریم  ارباب رجوع و تامین آرامش مجموعه شهرداری از وظایف حراست  می باشد که  برای تحقق این امر سعی می گردد  از  همکاران و نیروهای جوان  متخصص بهره مند شد و این تغییرات دلیلی مبنی بر کم کاری مدیران پیشین نیست .  
در پایان  جلسه  سلامی از زحمات ارزشمند محمد زارع در دوران تصدی حراست با اهدای  لوح ،  تشکر و قدردانی بعمل آورد و برای آقای حسن فوزی سرپرست جدید حراست سازمان از درگاه حق تعالی آرزوی موفقیت نمود.
.فیروز سلمانپور