منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : شنبه 9 تير 1397     |     کد : 1333

استقبال پرشور شهروندان تبریزی از بازار روز خودرو مایان

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، روز بازار خودرو تبریز واقع در شهرک مایان که بصورت روزانه آغاز به کار نموده است در آخرین روز هفته با استقبال و حضور پرشور خریداران و فروشندگان خودرو مواجه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ،  روز بازار خودرو تبریز واقع در شهرک مایان که بصورت روزانه آغاز به کار نموده است در آخرین روز هفته  با استقبال و حضور پرشور خریداران و فروشندگان خودرو مواجه شد.  
این گزارش می افزاید روز بازار خودرو تبریز تحت ساماندهی  سازمان میادین  و ساماندهی مشاغل شهری اداره می شود که در طول  ایام هفته از ساعت 8:00 لغایت 16:00 آماده ارائه خدمات به همشهریان و مراجعین محترم می باشد  و به جهت رفاه حال همشهریان عزیز  بخش تنظیم قولنامه ، کارشناس تشخیص اصالت خودرو ، کارشناس رنگ خودرو و واحد کارشناس فنی خودرو  در این روز بازار  انجام می پذیرد  و همچنین پارکینگ رایگان و بوفه نیز در این بازار دایر می باشد . 
هفته بازار خودرو سبزه میدان   به دلیل مشکلات ترافیکی و نارضایتی اهالی و با دستور شهردار کلانشهر تبریز به محل فعلی خود در شهرک مایان  جنب بازار مبل انتقال یافته که  توانسته است مشکلات ترافیکی داخل شهر روزهای  جمعه محدوده خیابانهای منتهی به سبزه میدان بود را حل نموده و با رضایت حداکثری شهروندان و مراجعه کنندگان مواجه شده است . 
ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان هم ضمن ابراز خرسندی از فعالیت این روز بازار  گفت : تمام تلاشمان را در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر و متنوع جهت رضایت حداکثری شهروندان و مراجعه کنندگان عزیز خواهیم کرد . 


 


فیروز سلمانپور