منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : شنبه 16 تير 1397     |     کد : 1335

سرپرست معاونت مالی و اقتصادی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری معرفی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی جلسه ای با حضور ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان مدیران و معاونین سازمان ، سرپرست معاونت مالی واقتصادی سازمان معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز مراسم تودیع و معارفه معاون مالی و اقتصادی سازمان با حضور مدیر عامل ، معاونین و مدیران برگزار گردید.
در این جلسه محمدی مدیر عامل سازمان  با بیان اینکه محور همه فعالیت ها و موفقیت این سازمان مستلزم جلب رضایت و حرکت در جهت تکریم ارباب رجوع می باشد  بنابراین با صداقت و پاکدستی  و انجام به موقع و رفع سریع مشکلات امور ارباب رجوعان  باید از هیچ تلاشی در این راه دریغ ننمود . 
وی در ادامه با اشاره به نقش  حساس و کلیدی معاونت مالی و اقتصادی در پیشبرد اهداف سازمان و تاثیر مستقیمی در درآمد زایی سازمان دارد گفت :  معاونت اداری و مالی باید دارای تخصص کافی در حوزه مالی و درآمدی بوده و با حرکت به جا و اصولی خلاء های درآمدی را رفع نماید   و  همچنین  با اهتمام و همت مضاعف در انجام کارها به صورت کارشناسی و استفاده از نیروی های با تجربه  و مجرب سازمان را  بصورت کارشناسی و تخصصی اداره کنیم . 
در پایان  جلسه  مدیر عامل سازمان  از زحمات آقای حسین فرهنگی  در دوران  تصدی معاونت مالی و اقتصادی تشکر و قدردانی بعمل آورد و آقای  مهندس جعفر امینی را که یکی از کارشناسان مجرب و با تجربه در حوزه مالی و اقتصادی شهرداری تبریز هستند و قبل از این در سمت معاون اداری و مالی شهرداری منطقه 10 مشغول  بودند را بعنوان سرپرست معاونت مالی و اقتصادی سازمان معرفی نمود  و اظهار امیدواری  کرد تا با توکل بر خداوند متعال  در پیشبرد اهداف سازمان  و با رعایت مقررات اداری و با   تخصصی نمودن سازمان بتوانند قدمهای مثبتی بردارند.

فیروز سلمانپور