منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : دوشنبه 12 شهريور 1397     |     کد : 1359

مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری :

از طرح عرضه مستقیم محصولات کشاورزی بدون واسطه خبر داد

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، جلسه تنظیم بازار با حضور مدیرعامل ، مدیران ارشد و نمایندگان جهاد کشاورزی استان و تعاونی روستایی در محل سازمان میادین برای اولین بار در جهت اجرای طرح نظارت و کنترل دقیق بر عرضه محصولات کشاورزی عرضه شده در بازارچه های موقت و دائمی تحت نظارت سازمان تشکیل یافت .

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، جلسه  تنظیم بازار با حضور مدیرعامل ، مدیران ارشد و نمایندگان جهاد کشاورزی استان و تعاونی روستایی در محل سازمان میادین  برای اولین بار در جهت  اجرای طرح نظارت و کنترل دقیق بر عرضه محصولات کشاورزی عرضه شده در بازارچه های موقت و دائمی تحت نظارت سازمان تشکیل یافت .
ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان ضمن قدردانی از اعضای حاضر در جلسه ، عرضه محصولات با کیفیت مناسب و قیمت پایین در بازارچه های تحت نظارت سازمان را از دغدغه های اصلی مجموعه دانست و خاطر نشان شد : تحقق این امر مهم در تعامل و همکاری جهاد کشاورزی استان و تعاونی روستایی با سازمان  میسر خواهد بود .
محمدی از عمده ترین مشکلات بحث تولید و توزیع محصولات کشاورز ،  به اجرایی کردن طرح عرضه محصولات دست اول و بدون واسطه در بازارچه های منتخب تحت نظارت سازمان اشاره کرد  و بیان داشت : در صدد آنیم فرصتی فراهم گردد تا تولید کنندگان و باغداران محصولات خود را بدون عناصر واسطه و قیمت پایین جهت رفاه حال شهروندان عزیز ارائه نمایند که تحقق این مسأله قوت قلبی نیز برای فعالان بخش تولید که دغدغه ی فروش  مقرون به صرفه محصولات با قیمت مناسب هستند می باشد .
وی با تاکید بر اجرای طرح عرضه محصولات کشاورز بدون واسطه ، به نظارت بر قیمت محصولات اشاره کرد و از تشکیل اکیپ کارشناسی نظارت بر قیمت  با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی  ذیربط  خبر داد .فیروز سلمانپور
نوشته شده در   دوشنبه 12 شهريور 1397  ساعت  13:45   توسط   فیروز سلمانپور    تعداد بازدید  88
ویرایش شده در چهارشنبه 14 شهريور 1397 ساعت 11:41 توسط فیروز سلمانپور
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :