منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : پنجشنبه 5 مهر 1397     |     کد : 1365

برگزاری مسابقات اذان در سطح پایگاه های حوزه دو شهید یداله علمی بسیج شهرداری تبریز به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری : به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مسابقات اذان در سطح حوزه شهید یداله علمی با همکاری سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری با حضور مدیر عامل و فرمانده پایگاه انصار الحسین (ع) سازمان میادین و میهمانان و جمعی از داوران قرآنی با شرکت همکاران مناطق در این مسابقات برگزار گردید .

 به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مسابقات اذان در سطح حوزه دو شهید یداله علمی بسیج شهرداری تبریز با میزبانی پایگاه مقاومت انصارالحسین(ع) سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری با حضور ابراهیم محمدی فرمانده پایگاه انصار الحسین (ع)  ، فتحی جانشین حوزه دو شهید علمی و با شرکت همکاران مناطق  و سازمانها در این مسابقات  برگزار گردید . 
این جلسه با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید شروع و در ادامه با ایراد سخنرانی توسط  فرمانده پایگاه انصارالحسین(ع) سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری  و برگزاری مسابقه اذان و تقدیر از نفرات برتر این دوره  به کار خود پایان داد .
مدیر عامل سازمان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس  و آرزوی موفقیت برای شرکت کنندگان ، بیان کرد : اذان ندای آزادی ، بانک بیداری از خواب غفلت آور زندگـی و جدا شدن از جلوه های دنیـاست و علاقه و استقبال قلبی شرکت کنندکان بیانگرصفای باطن و اشتیاق آنان برای تبیین اهداف اسلامی است. 
    وی همچنین از همکاری ها  و زحمات  داود طالب نژاد فرمانده حوزه دو شهید یداله علمی  و بسیجیان آن حوزه و نیز بسیجیان پایگاه انصار الحسین (ع)  سازمان در برگزاری هرچه باشکوهتر این مسابقه تقدیر و تشکر ویژه کرد و اظهار امیدواری کرد که انشالله سالهای آتی نیز این مسابقات با شکوه هر چه بیشتر برگزار گردد . 
 اسامی منتخبین در این دوره از مسابقات اذان  به شرح ذیل می باشد :
1- آقای حمید  پورمحمد از پایگاه مالک اشتر – سازمان خدمات موتوری
2- آقای سعید خداداده از پایگاه قمر منیر بنی هاشم –  شهرداری منطقه نه 
3- آقای جعفر بابازاده از پایگاه شهید حیدر نیا – سازمان فرهنگی و هنریفیروز سلمانپور
نوشته شده در   پنجشنبه 5 مهر 1397  ساعت  15:36   توسط   فیروز سلمانپور    تعداد بازدید  74
ویرایش شده در پنجشنبه 5 مهر 1397 ساعت 17:35 توسط فیروز سلمانپور
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :