منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : يکشنبه 8 مهر 1397     |     کد : 1367

در جهت حمایت از اشتغال پایدار و تولید داخلی صورت پذیرفت

جلسه بررسی طرح ایجاد بازارچه های ارزاق عمومی

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی جلسه ای با حضور ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری و صالح هوشیار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریها ، طرح ایجاد بازارچه های ارزاق عمومی در سطح شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

    به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، طی جلسه ای با حضور ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری و صالح هوشیار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریها ، طرح ایجاد بازارچه های ارزاق عمومی در سطح شهر مورد بحث و  بررسی قرار گرفت .
محمدی در این جلسه هدف اصلی از ایجاد و راه اندازی بازارچه ها را حمایت از اشتغال پایدار ، دسترسی آسان شهروندان به ارزاق عمومی و گامی مؤثر در جهت حمایت از تولید داخلی و بستر سازی مناسب جهت ترویج فرهنگ مصرف و استفاده متناسب و به موقع از فرآورده های کشاورزی و دامی ومایحتاج عمومی عنوان کرد . 
وی در ادامه خاطر نشان شد :  امیدواریم با همکاری شهرداری های مناطق بتوانیم در نقاط مختلف سطح شهر بازارچه هایی را جهت رفاه حال همشهریان عزیز ایجاد و راه اندازی نماییم. 
در پایان جلسه مقرر گردید کمیته ای با اعضاء کارشناسان سازمان میادین و سازمان همیاری تشکیل و نسبت به مکانیابی در سطح شهر اقدام گردد. 


فیروز سلمانپور
نوشته شده در   يکشنبه 8 مهر 1397  ساعت  13:08   توسط   فیروز سلمانپور    تعداد بازدید  129
ویرایش شده در دوشنبه 9 مهر 1397 ساعت 08:20 توسط فیروز سلمانپور
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :