منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : شنبه 17 اسفند 1398     |     کد : 1533

مدیرعامل سازمان خبر داد:

بخاطر سلامت و بهداشت شهروندان / 24 ساعته پای کار هستیم

سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، در راستای هماهنگی های هر چه بیشتر و بهتر برای پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس تشکیل جلسه داد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، صبح امروز جلسه ای با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و مسئولین سازمان، در راستای هماهنگی های هرچه بیشتر و بهتر برای پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس در سالن جلسات سازمان تشکیل شد..
ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در ابتدای جلسه با اشاره به نقش حساس این سازمان در پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس در میادین تحت نظارت سازمان گفت: بخاطر سلامت و بهداشت شهروندان و خانواده هایمان 24 ساعته پای کار هستیم و تا ریشه کن شدن و غلبه بر این بیماری به مبارزه ادامه خواهیم داد.
محمدی افزود: میدان بزرگ میوه و تره بار، سبزه میدان، میدان خشکبار 1 و 2 و همچنین غرف موقت عرضه محصولات کشاورزی و دکه های سطح شهر تحت نظارت این سازمان باید به صورت مستمر ضدعفونی شوند تا بتوانیم بدین طریق شیوع ویروس را کاهش دهیم.
مدیرعامل سازمان با تاکید براطلاع رسانی در خصوص پیشگیری از این بیماری طبق دستورالعمل های بهداشتی با نصب بنر همچنین تهیه برشور و توزیع بین بهره برداران جهت رعایت دقیق نکات بهداشتی برای غرفه داران و دکه ها را در دستور کار سازمان قرارداد.
شستشو و ضدعفونی مستمر میادین، کیوسک ها و دکه ها،صدور ابلاغیه به بهره برداران جهت رعایت نکات بهداشتی و نصب بنرهای اطلاع رسانی در خصوص پیشگیری و مبارزه با بیماری در میادین تحت نظارت، از جمله مواردی بود که در این جلسه نسبت به اقدام و پیگیری آنها اشاره شد.


 


PDF چاپ چاپ