منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : دوشنبه 19 اسفند 1398     |     کد : 1538

در سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز صورت گرفت؛

تشکیل جلسه کارگروه ویژه پدافند غیرعامل

با پیشنهاد مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، در خصوص هماهنگی های هرچه بهتر برای پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس در میادین تحت نظارت سازمان، کارگروه ویژه پدافند غیرعامل تشکیل جلسه داد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، امروز صبح در محل سازمان، ، کارگروه ویژه پدافند غیرعامل شهرداری تبریز تشکیل جلسه داد.
این جلسه در خصوص هماهنگی و همکاری های هرچه بهتر و بیشتر و بررسی موارد مطرح شده از سوی مدیرعامل سازمان تشکیل و موارد مطرح شده در جلسه، مورد بررسی کارشناسی قرار گرفته و برای صدور دستورات لازمه به مراجع ذیربط ارسال شد.
شایان ذکر است در این جلسه که با پیشنهاد ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز صورت گرفته بود، مدیرعامل پدافند غیرعامل شهرداری و جانشین خدمات شهری شهرداری تبریز، مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، رئیس دبیرخانه پدافند غیر عامل ناجا، معاون عملیات ناجا، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،  معاون اداره بهداشت و سلامت مرکز تبریز و معاون بهداشت محیط تبریز حضور داشتند.
PDF چاپ چاپ