منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : سه شنبه 10 تير 1399     |     کد : 1573

پیام تبریک مدیرعامل سازمان به مناسبت روز ملی صنعت و معدن

به مناسبت فرارسیدن ۱۰ تیرماه گرامیداشت روز صنعت و معدن، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز با صدور پیامی این روز را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان با انتشار پیامی دهم تیر ماه، روز ملی صنعت و معدن را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن دهم تیر ماه روز ملی صنعت و معدن فرصت مغتنمی است تا از تلاش‌های تحسین برانگیز غیور مردان پولادین که چرخ‌های موتور پیشرفت کشور را به حرکت درآورده و با عزمی ملی و مدیریتی جهادی به پیش می‌روند قدردانی کرد.
بی‌گمان کسب موفقیت‌های بی‌بدیل تلاشگران صنعت و معدن در بخش‌های دولتی و غیردولتی نشانه‌ای آشکار و مصداقی بارز از توسعه و پیشرفت چشمگیر فرزندان برومند این سرزمین است که در پرتو مسئولیت‌پذیری منابع انسانی متعهد و متخصص به‌دست آمده است و مجموعه صنعت و معدن کشور با اتکا به خلاقیت و هوشمندی بی‌نظیر به‌گونه‌ای تحسین‌ برانگیز اوج کارآمدی نیروهای توانمند داخلی را به اثبات رسانده‌ است.
لذا اینجانب بر خود لازم می‌دانم ضمن تبریک این روز خدمت تمامی فعالان عرصه صنعت و معدن، پیشرفت هرچه بیشتر حوزه صنعت و معدن کشور را در سالی که بنا به تدبیر مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» نامگذاری گردیده است را از درگاه خداوند متعال مسئلت ‌نمایم.

 
ابراهیم محمدی 
مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز


نادر محمودی