منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : سه شنبه 10 تير 1399     |     کد : 1574

جلسه مشترک مدیران عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان و تبریز

گفتگو و تبادل نظر در خصوص اجرای فرایند قانون بند 20

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده‌های کشاورزي شهرداري اصفهان به همراه برخی از مدیران و مسئولین سازمانی، از مجموعه سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز بازدید کردند.

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز مجیری مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزي شهرداري اصفهان بهمراه معاون ساماندهی، معاون کنترل پیشگری تخلفات شهری، مسئول خدمات شهری و مدیر فناوری اطلاعات سازمان جهت تبادل تجارب و گفتگو در خصوص نحوه اجرای بند 20 ماده 55 قانون شهرداریها، از مجموعه سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز بازدید کردند. 
ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم به میهانان، از فرایند اجرایی دبیرخانه بند 20 ماده 55 قانون شهرداریها توضیح کاملی ارائه کرد و در ادامه، در مورد آن بحث و گفتگو بعمل آمد.
محمدی با اشاره به اینکه قبلا در فرایند کار بند 20 مشکلاتی وجود داشت گفت: در فرایند کار جدید تمامی تمهیدات لازم جهت رفع مشکلات پیش بینی شده است.
مدیرعامل سازمان افزود: برای فعال کردن دبیرخانه و اجرای صحیح آن باید مناطق شهرداری در بحث روش اجرایی ( صدور اخطار، برخورد، تمهیدات و ... ) همکاری لازم و نزدیک را داشته باشند.
مجیری مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی اصفهان هدف خود از این دیدار را با توجه به متمرکز بودن دبیرخانه بند 20 در تبریز، استفاده از تجارب این سازمان  در نحوه اجرای بند 20 و تبادل افکار فی مابین عنوان کرد.
مجیری سفر خود به تبریز و تشکیل این جلسه را مثبت ارزیابی کرده و افزود: با توجه به توضیحات مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در خصوص پیش بینی و اعمال تغییرات و تمهیداتی که در جهت جلوگیری از  مشکلات پیش‌رو در اجرای فرایند بند 20 کرده و همچنین نظرات و خواسته‌های دبیرخانه پیش بینی و تامین شده است، گفت؛ سازمان میادین تبریز در این خصوص پیشرفت های قابل توجهی داشته است و در آینده نزدیک میتوان از این فرایند در تمامی کلانشهرها  استفاده کرد. 


نادر محمودی