منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : سه شنبه 31 تير 1399     |     کد : 1582

عزم جدی شهرداری برای حل مشکلات اساسی میدان بزرگ میوه و تره بار؛

بازدید میدانی و تشکیل جلسه با هدف حل مشکلات حاکم بر میدان بزرگ میوه و تره بار

پنجمین  جلسه بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای عملی برای حل معضل ترافیکی و سد معبر بعد از بازدید میدانی از میدان بزرگ میوه و تره بار با حضور تمامی نمایندگان ارگان‌های ذی ربط در محل شهرداری منطقه ۷ تشکیل شد.


به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در این جلسه بر تنظیم آئین نامه داخلی برای میدان بزرگ میوه و تره‌بار جهت برقراری نظم و انضباط و جلوگیری از معضل ترافیکی و سدمعبر تاکید کرد و گفت: بعد از نهایی شدن آئین نامه داخلی که با نظر و تائید ارگان‌های ذی ربط خواهد بود تمامی اصناف و بارفروشان به نحوه شایسته از این  آئین نامه پیروی نمایند.
محمدی با تاکید بر عزم جدی سازمان برای رفع مشکلات حاکم بر میدان با همکاری ارگانهای ذی ربط و مخصوصا اصناف و بارفروشان میدان گفت:  ورودی میدان بزرگ میوه و تره‌بار یکی از مشکلات مهم و اساسی می‌باشد که باید با نظر کارشناسی و صلاحدید پلیس راهور نسبت به اصلاح ورود و خروج خودروها اقدام شود و همچنین در صورت نیاز تمامی تابلو های راهنمایی و رانندگی به روز رسانی و تعویض گردد.
شایان ذکر است؛ حل معضل ترافیکی، مشکلات سد معبر اصناف، ورود و خروج خودروها، طرح ترافیکی داخل میدان، اجرای بند ۲۰ ماده ۵۵ ، طرح آئین نامه داخلی میدان و... از جمله موارد مهمی بود که در مورد آنها بحث و تبادل نظر شد و در پایان صورتجلسه‌ای جهت اجرای مفاد جلسه، تنظیم و به امضاء اعضای جلسه رسید.

 


PDF چاپ چاپ