منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : دوشنبه 3 شهريور 1399     |     کد : 1590

غرف عرضه میوه و تره بار تحت نظارت سازمان بهسازی میشود؛

توسط سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری صورت گرفت / رونمایی از غرفه بهسازی شده عرضه محصولات کشاورزی و میوه و تره بار

غرفه عرضه محصولات کشاورزی و میوه و تره بار بهسازی شده توسط سازمان، واقع در خیابان دکتر حسابی بلوار میرداماد با حضور نایب رئیس شورا و رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر تبریز رو نمایی شد .

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز امروز صبح با حضور علی آجودان زاده نایب رئیس شورای اسلامی، محرم محمد زاده رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر تبریز، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان از غرفه بهسازی شده توسط سازمان رونمایی شد.
 ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در تشریح رسالت بهسازی غرف تحت نظارت سازمان در سطح شهر با بیان اینکه،  غرفه های مذکور از نظر بصری و ارائه خدمات به شهروندان در حد و اندازه کلانشهر تبریز نمی باشد اظهار داشت:  این غرفه بصورت پایلوت و با امکانات موجود با همت و تلاش همکاران اجرائی و ستادی سازمان بهسازی شده و در حد فروشگاه های موقت طراحی و در اختیار بهره بردار قرار گرفته و همچنین بهسازی کانکس های قدیمی و فرسوده نیز در دستور کار سازمان می باشد که به مرور زمان جایگزین خواهند شد.
نائب رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز، ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل و همکاران سازمان این اقدام را ارزشمند توصیف و اظهار کرد : بهسازی کانکس های موجود به لحاظ قدیمی و فرسوده بودن جزو ضروریات شهر بود که توسط سازمان و با امکانات موجود عملیاتی، اجرا و در اختیار بهره برداران قرار گرفته است که امیدوارم این حرکت ادامه داشته و  غرفه های دیگر تحت نظارت سازمان نیز بهسازی شود.
علی آجودان زاده ضمن حمایت از اجرای طرح بهسازی غرف عرضه محصولات کشاورزی اضافه کرد: سازمان میادین با تدوین برنامه های راهبردی و اتخاذ تدابیر ویژه جهت بهسازی غرف عرضه محصولات  کشاورزی برای استفاده بهتر و بیشتر شهروندان موفق عمل کرده که ما نیز بعنوان سیاست گذاران مدیریت شهری، در این زمینه در صورت نیاز به مصوبه شورا ، همکاری و حمایت لازم را خواهیم کرد.


رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز، ضمن اعلام خرسندی از اقدام سازمان در بهسازی غرفه مذکور با قدردانی از مدیرعامل و عوامل اجرائی خاطر نشان کرد:  بهسازی غرف عرضه محصولات کشاورزی به سبب اهمیت در بهداشت و پاکیزه بودن آن، حرکت قابل تقدیری است که با تدابیر مدیرعامل سازمان و رعایت موارد بهداشتی ، سد معبر و حذف زوائد بصری اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
محمد زاده با اعلام حمایت از طرح مذکور اضافه کرد: بهسازی غرف  قطعا نتیجه مثبتی خواهد داد و طبیعی است که شهروندان رغبت بیشتری برای خرید از این مکان ها نشان خواهند داد و از سفر های غیر ضروری به مرکز شهر خودداری خواهند نمود .
عضو شورای اسلامی شهر تبریز در پایان با اشاره به باغات شهر تبریز بیان داشت: تدابیری اتخاذ شود تا محصولات کشاورزی باغداران و کشاورزان بصورت مستقیم در این غرف عرضه شود تا ضمن حمایت از آنان و مصرف کنندگان دست افراد سود جو و واسطه گر از میان برداشته شود.
  شایان ذکر است در پایان این مراسم مدیرعامل سازمان با اهداء لوح تقدیر به پاس قدردانی و سپاس از همکاری صمیمانه معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه 2 ، ارسلان رحیمی در اجرای این طرح تقدیر بعمل آورد.
 


PDF چاپ چاپ