منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : چهارشنبه 5 شهريور 1399     |     کد : 1591

بازدید میدانی از محل پیشنهادی برای احداث میدان دام

به منظور بررسی از محل پیشنهادی برای احداث میدان دام صورت گرفت؛

بازدید مشترک رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز و مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از محل پیشنهادی برای احداث میدان دام تبریز.

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان با حضور فریدون بابایی رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز به منظور بررسی و ارزیابی محل پیشنهادی برای احداث میدان عرضه دام زنده در تبریز بصورت میدانی، از محل مورد نظر بازدید بعمل آوردند.
ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در جریان بازدید از محل احداث میدان دام گفت: محل پیشنهادی در زمینی به مساحت تقریبی دو هکتار با گنجایش دو هزار رأس دام، توسط بخش خصوصی واقع در جاده اسپیران پیشنهاد شده است که در آینده نزدیک بنا بر تایید مراجع ذیصلاح جهت ساماندهی چوبداران فعال در تبریز و خرید و فروش دام زنده احداث و راه اندازی خواهد شد.
محمدی با اشاره به ضرورت احداث و راه اندازی میدان دام گفت: این طرح با هدف ساماندهی چوبداران و عرضه کنندگان دام زنده و نیز جهت جلوگیری از شیوع بیماری های مشترک دام و انسان با مشارکت بخش خصوصی  اجرا خواهد ‌شد. 
فریدون بابایی رییس کمیسیون معماری و  شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به نبود میدان عرضه دام زنده، در شأن تبریز گفـت: احداث میدان دام یکی از ضروریات شهر می باشد که باید با مطالعه و بصورت کارشناسی شده مکان یابی و طبق ضوابط و شرایط خاص دام و طیور احداث شود.
عضو شورای شهر تبریز همچنین با اشاره به در نظر گرفتن دستورالعمل اجرایی ضوابط فنی و بهداشتی در احداث میدان اضافه کرد: در احداث میدان دام با بررسی های لازم و همفکری با کارشناسان این حوزه و پیش بینی طرح های توسعه میدان، باید گستردگی شهر و افزایش جمعیت تبریز و استان نیز در نظر گرفته شود تا بتوان میدان دام در شأن چوبداران و مردم شریف تبریز احداث شود.


 


PDF چاپ چاپ