منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : سه شنبه 25 شهريور 1399     |     کد : 1593

بازدید مدیرعامل سازمان از روند احداث بازارچه محلی واقع دراتوبان پاسدارن

مدیر عامل سازمان تاکید کرد/تسریع در روند پیشرفت پروژه بازارچه محلی پاسداران

ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز عنوان کرد؛ در کنار اقدامات لازم جهت تسریع در پیشرفت این پروژه از کیفیت آن غافل نیستیم و رعایت شاخصه های کیفی مد نظر بسیار حایز اهمیت است و همزمان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان به همراه مسئول واحد فنی و عمرانی، از پروژه در حال احداث "بازارچه محلی" واقع در اتوبان پاسداران بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه قرار گرفتند.
ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان، در این بازدید بر تسریع در روند پیشرفت پروژه تاکید کرد و گفت: سرعت بخشیدن به اجرای احداث بازارچه از خواسته ها  و اولویت های کاری سازمان می باشد ولی این بدان معنا نیست که در کیفیت سهل انگاری شود و رعایت شاخصه های کیفی مد نظر قرار گرفته نشود.
وی افزود: نگاه کارشناسی همراه با دقت وسرعت می تواند موجب افزایش اعتماد عمومی شود که نتیجه آن حرکت به سمت توسعه و احیای بازارچه هایی با کیفیت مناسب تر در سطح شهر خواهد بود و باعث بوجود آمدن فضای بهتری برای خرید شهروندان خواهد شد.
محمدی در پایان  با بیان اینکه  عملیات اجرایی این بازارچه 30 در صد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: در کنار اقدامات لازم جهت تسریع در پیشرفت این پروژه از کیفیت آن ها غافل نیستیم و رعایت شاخصه های کیفی مد نظر بسیار حایز اهمیت است و همزمان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
 این بازارچه در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع با 30 باب غرفه  جهت عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و مایحتاج عمومی و با هدف ساماندهی دستفروشان و وانت های میوه فروشی حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۴  و رفاه حال شهروندان این منطقه احداث می شود.
 


PDF چاپ چاپ