منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : چهارشنبه 26 شهريور 1399     |     کد : 1594

ضرورت احداث بازارچه‌های محلی در تبریز

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در بازدید از بازارچه محلی پاسداران عنوان کرد؛

احداث بازارچه های محلی درنقاط مختلف شهر به ویژه مناطق دورتر از مرکز شهر، از موضوعات مهمی است که باید به آن پرداخت شود و خلأ آن احساس می‌شود.

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، کریم صادق زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز بهمراه ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان و هیات همراه با حضور در محل احداث بازارچه محلی پاسدارن بصورت میدانی بازدید بعمل آوردند.
ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در این بازدید بر تقويت زيرساخت هاي بازارچه های محلي تاکید کرد و گفت: این بازارچه ها  بعنوان حلقه اتصال مستقيم بين توليد كنندگان و مصرف كنندگان نقش محوری دارند و وجود آنها در سطح شهر جهت رفاه حال شهروندان و حذف سفرهای درون شهری جهت خرید مایحتاج عمومی و تولید کنندگان ضروري است.
محمدی در ارتباط با نقش بازارچه‌ها در رونق اقتصاد محلی اظهار کرد: این بازارچه‌ها می‌تواند بستر مناسبی برای فروش محصولات کشاورزی و مایحتاج عمومی و تولیدات داخلی باشد.
 کریم صادق زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر ضرورت احداث بازارچه های محلی در سطح شهر افزود: احداث بازارچه های محلی درنقاط مختلف شهر به ویژه مناطق دورتر از مرکز شهر که افراد برای دسترسی به آن با مشکل مواجه هستند از موضوعات مهمی است که باید به آن پرداخت شود و خلأ آنها  احساس می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: باید با همکاری و تعامل مناطق 10 گانه شهرداری تبریز، برای احداث بازارچه در تمامی نقاط شهر محلی در نظر گرفته شود و مشکلاتی که در این راستا وجود دارد بررسی شده تا برای رفع آن‌ها چاره‌اندیشی شود و  در این خصوص حمایت های لازم در صحن شورا انجام خواهد شد.
 
سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در پایان ضمن قدردانی از مدیرعامل و عوامل سازمان گفت: احداث و راه اندازي این بازارچه در اين منطقه از شهر كه جمعيت قابل توجهي را داراست امري لازم و ضروري بود که به همت سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری  انجام شده است.


PDF چاپ چاپ