منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : شنبه 29 آذر 1399     |     کد : 1617

خرید میوه شب یلدا بدون خارج شدن از خانه؛

فقط با استفاده از تلفن و آدرس اینترنتی میوه شب یلدای خود را خرید کنید

سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، امکان خرید بدون نیاز به خارج شدن از خانه را برای شب یلدا میسر کرده. شهرواندان با مراجعه به آدرس sorel.vgt و صفحه فروش سفارش خود را ثبت کرده و در درب منزل تحویل بگیرید.

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان با اشاره به اینکه که امسال به خاطر کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی قرار است کمتر و فقط بنا به ضرورت از خانه خارج بشویم گفت: خرید میوه با مراجعه به میوه‌فروشی‌ها و حضور در مکان‌های پر تجمع توصیه نمی‌شود. محمدی افزود: برای خرید میوه شب یلدا شهروندان میتوانند بدون خارج شدن از خانه و با مراجعه به آدرس اینترنتی sorel.vgt و صفحه فروش، سفارش خود را ثبت کرده و در درب منزل تحویل بگیرند.
محمدی در پایان گفت: تمامی محصولات بصورت بهداشتی و در ظروف یکبارمصرف بسته بندی شده می‌باشد که برای رفاه حال شهروندان و جهت خارج نشدن از خانه، کرایه حمل سفارشات در روز( شب یلدا) اخذ نمیشود و ارسال رایگان است.


گفتنی است شهروندان عزیز می توانند انواع میوه‌های ایرانی و استوایی را در بسته‌بندی‌های ویژه مخصوص شب یلدا را  با نازلترین قیمت بصورت تلفنی(۰۹۱۴۲۹۲۶۳۶۶) و اینترنتی(sorel.vgt) بدون خارج شدن از خانه خرید کرده و در درب منزل تحویل بگیرید.


PDF چاپ چاپ