منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : سه شنبه 16 دي 1399     |     کد : 1622

تقدیر از کارمندان نمونه سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری

توسط مدیرعامل سازمان صورت گرفت؛

ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان ضمن تقدیر از زحمات کلیه کارکنان سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، در راستای پبشبرد اهداف سازمانی از 3 کارمند نمونه آذر ماه تقدیر بعمل آورد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداري تبریز، طی جلسه ای با حضور مدیرعامل و برخی از مدیران، در محل اتاق جلسات  از کارکنان نمونه آذر ماه این سازمان تقدیر بعمل آمد.
 ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان در مراسم تقدير از کارکنان نمونه گفت: در راستاي سياست هاي تشويقي کارکنان و ايجاد اميد و انگيزه به آنان از اين پس به صورت ماهيانه از کارکنان نمونه که وظايف خود را به نحواحسن انجام دهند تقديرخواهد شد.
محمدی این برنامه را اقدامی نمادین در راستای تقدیر از زحمات همکاران پرتلاش سازمان بر شمردند که منعکس کننده توجه سازمان به تلاش ها و فعالیت های همکاران سازمان است.
وي تکريم ارباب رجوع را يکي از شاخصه هاي انتخاب کارمند نمونه اعلام کرد و يادآور شد: مردم ولي نعمتان ما هستند و ما بايد با احترام به آنان بهترين خدمات را ارايه دهيم.
در پايان اين مراسم از 3 کارمند نمونه آقايان ایرج عبدی، محرم گوزلی و خانم نوذری که در آذرماه سالجاري انتخاب شده بودند با اهدا لوح تقدير قدرداني شد.

PDF چاپ چاپ