منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : جمعه 1 اسفند 1399     |     کد : 1640

جلسه بررسی و نحوه ثبت املاک و مستغلات سازمان تشکیل شد؛

رییس کمیسیون نظارت، تحقیق و ارزیابی شورای اسلامی شهر تبریز: املاک و مستغلات شهرداری از اموال و منابع ارزشمند شهرداری است که باید به صورت هوشمندانه از آن حفاظت و صیانت بعمل آید.

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، جلسه بررسی مسائل ساماندهی املاک با جانمایی و نحوه ثبت در سیستم یکپارچه  شهرداری تبریز، با حضور فرج‌محمد قلیزاده رییس کمیسیون نظارت، تحقیق و ارزیابی شورای اسلامی شهر تبریز، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان، تراب محمدی مدیرکل بازرسی، وظيفه شناس شهردار منطقه 10، علیرضا داستان  مدیرکل املاک و مستغلات،  حسين زاده مدير در آمد، شريفي مدير عامل سازمان عمران، و نمایندگان معاونت شهرسازي، منطقه ٤ ، منطقه ٦، سازمان آمار و فناوري اطلاعات شهرداری،  در محل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز برگزار شد.
ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان ضمن ارائه گزارشی کامل از عملکرد سازمان و بصورت اختصاصی از واحد املاک ، این اقدام را برای حفظ و صیانت از اموال شهرداری ارزشمند دانست و اضافه کرد: برای رسیدن به اهداف عالیه این سازمان آماده هرگونه همکاری و تعامل می باشد.
فرج محمد قلیزاده رییس کمیسیون نظارت، تحقیق و ارزیابی شورای اسلامی شهر تبریز در این جلسه با اشاره به اینکه املاک و مستغلات شهرداری از اموال و منابع ارزشمند شهرداری است تاکید کرد که باید به صورت هوشمندانه از آن حفاظت و صیانت بعمل آید.
قلیزاده در حاشیه این جلسه با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی سازمان در خصوص حذف چادرهای میوه فروشی اضافه کرد: حذف چادر های میوه فروشی سطح شهر از ماندگارترین عملکردهای مدیریتی این دوره می باشد زیرا چادرهای حذف شده ضمن جانمایی نامناسب باعث  نازیبایی و آلودگی بصری می بودند و از این اقدام ارزشمند قدردانی بعمل آورد.

 


PDF چاپ چاپ