صفحه اصلی
            انقلاب اسلامی ایران پرتوی از عاشورا و انقلاب عظیم الهی آن است.
                                                                                                            ( امام خمینی ره)
 
 منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : يکشنبه 11 ارديبهشت 1401     |     کد : 1774

سرپرست سازمان عنوان کرد؛

نظارت بيشتر و ارتقاء كيفي و بهداشتي سبزه میدان

با توجه به ضرورت ساماندهی اساسی و رسیدگی به سبزه میدان ، بازدید میدانی سرپرست سازمان بهمراه شهردار محترم منطقه 6 تبریز از این میدان صورت گرفته و طی آن تصمیماتی در خصوص نحوه اجرای آسفالت اساسی، رفت و روب، تنظیف، روان سازی ترافیک، رفع سد معبر، رعایت نکات بهداشتی و در نهایت ارایه خدمات رسانی هرچه بهتر و بیشتر، با همکاری و تعامل بین سازمان و شهرداری منطقه 6 اتخاذ گردید.

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، سعید مطلّبی سرپرست سازمان در بازدید شبانه که بهمراه احمد انیسه شهردار منطقه 6 تبریز از سبزه میدان داشتند، با اشاره به اینکه  سبزه میدان جایگاه ویژه ای در تامین نیازهای سبد خانوار به انواع میوه ها، سبزیجات و محصولات کشاورزی ایفا می کند و روزانه پذیرای تعداد کثیری از شهروندان می باشد عنوان کرد: این میدان نیازمند رسیدگی و ساماندهی اساسی است تا با بهبود وضعیت فعلی میدان بتوان رضایت شهروندان را  به دست آورد.
مطلّبی با اشاره به اینکه اجرای طرح های پاکسازی و نظافت میدان از اقداماتی است که با همکاری شهرداری منطقه 6 با هدف ارتقاء بهداشت صورت خواهد گرفت ادامه داد: در این راستا عملیات آسفالت ریزی اساسی محوطه سبزه میدان به متراژ ۱۲۰۰۰ متر مربع از هفته گذشته آغاز شده و عملیات آسفالت تراشی آن اتمام و بعد از زیرسازی آسفالت ریزی انجام خواهد شد.
وی تصریح کرد: تنظیف و رفت روب مستمر و روزانه این میدان یکی از اولویت ها و ضرورت ها می باشد که در ادامه این اقدامات، نسبت به اجراي طرح هاي پاكسازي و جمع آوري و رفع سد معابر عمومي به صورت دوره اي و مستمر با همكاري معاونت خدمات شهري، با شهردار منطقه، هماهنگی های لازم صورت گرفت.
سعید مطلّبی سرپرست سازمان از اصناف و کسبه سبزه میدان و همچنین مراجعه کنندگان به این میدان خواست، تا با همکاری و تعامل هرچه بیشتر خود، مجموعه شهرداری تبریز را در اجرای پروژه های خدماتی در این میدان را یاری نمایند.
احمد انیسه شهردار منطقه 6 تبریز در این بازدید  با اشاره به اهمیت جایگاه میادین میوه و تره بار عنوان کرد:  این منطقه اهتمام ویژه ای برای رفع مشکلات سبزه میدان دارد و در ادامه از آمادگی این منطقه برای همکاری با سازمان جهت ارائه خدمات درخور شأن شهروندان برای ساماندهی شرایط فعلی این میدان خبر داد.
PDF چاپ چاپ