صفحه اصلی
            انقلاب اسلامی ایران پرتوی از عاشورا و انقلاب عظیم الهی آن است.
                                                                                                            ( امام خمینی ره)
 
 منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : سه شنبه 13 ارديبهشت 1401     |     کد : 1776

پیام تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر؛

پیام تبریک سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز

سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز: عید فطر روز پاداش گرفتن و رؤیت رحمت الهی بعد از یک ماه بندگی خالصانه است.

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، سعید مطلّبی سرپرست سازمان در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت؛
متن کامل پیام "سعید مطلّبی سرپرست سازمان" به این شرح است:
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
الْحَمْدُلِلَّهِ عَلَي مَا هَدَانَا وَلَهُ الشُّكْرُ عَلَي مَا أَوْلانَا
 
بار دیگر طلیعه عید سعید فطر از پنجره رمضان نور افشانی کرد و پاداش یک ماه بندگی و صبر و تقوی از راه رسید. خوشا به حال آنان که خالصانه به استقبال ضیافت الهی رفتند و با زمزمه‌های دل‌نشین دعا و مناجات و احیاء شب‌های قدر، زنگار وجود خود را از پلیدی‌ها شستند و اکنون با قلبی آرام و مطمئن به استقبال عید سعید فطر می‌روند.
عید فطر روز پاداش گرفتن و رؤیت رحمت الهی بعد از یک ماه بندگی خالصانه است. عيد فطر، روز شادماني پارسايان و پرهيزگاراني است كه با برچيدن زنجير تعلقات مادي و مهار خواهش هاي نفساني خويش درخواست توبه و بازگشت شان به درگاه خداوند يكتا مقبول افتاده است و طليعه ماه شوال پرهيزگاران را در جشن عبادت و امساك به همخواني مي خواند تا خداي را شاكر شوند.
انشاءالله که لطافت روح و سرزندگی دل و پرهیز از گناه، به یمن مداومت بر ذکر پروردگار منان و پیروی از سنت رسول اکرم صلی الله علیه و سلم در لحظه لحظه حیات و گوشه گوشه وجودمان جاری و ساری گردد. چرا که بی تردید سعادت و سرافرازی ابدی از آن کسانی است که همه عمر چون ایام این ماه عزیز، اندیشه عبادت پروردگار منان دارند و خدمتگزاری و مهربانی به خلق او.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مؤمنان روزه‌دار ایران اسلامی در ماه مبارک رمضان، فرارسیدن عید سعید فطر، عید پیروزی در جهاد اکبر و سرآغاز تحولات اساسی در زندگی خداجویان و پرهیزکاران را به تمام مسلمانان تبریک عرض می‌نماینم.
سلامتی و طول عمر برای مقام معظم رهبری، تعجیل در امر ظهور حضرت ولی عصر(عج) و استقرار عدالت مهدوی در جهان، سر بلندی و عزت اسلام و مسلمین و حفظ معنویت در تمام ایام سال را از خداوند متعال مسئلت دارم.


PDF چاپ چاپ