صفحه اصلی
            انقلاب اسلامی ایران پرتوی از عاشورا و انقلاب عظیم الهی آن است.
                                                                                                            ( امام خمینی ره)
 
 منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : يکشنبه 18 ارديبهشت 1401     |     کد : 1777

کمیته راهبری سازمان تشکیل جلسه داد؛

ایجاد غرف توزیع کالاهای اساسی در سبزه میدان

کمیته راهبری سازمان با هدف توسعه خدمت، سیاست گذاری و تصویب تصمیمات مرتبط با اهداف سازمانی برگزار گردید.

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، کمیته راهبری سازمان صبح امروز با حضور سرپرست سازمان، معاون مالی و اقتصادی، معاون اجرائی و بهره برداری، مسئول فنی و مهندسی، مسئول امور حقوقی و مسئول امور ارتباطات سازمان، در محل سبزه میدان با هدف توسعه خدمت و تصویب تصمیمات مرتبط با اهداف سازمان برگزار گردید.
سعید مطلّبی سرپرست سازمان در ابتدای جلسه با تاکید بر برگزاری مستمر و منظم جلسات راهبری سازمان که 2 بار در طول هفته و در محل میادین تحت نظارت خواهد بود، گفت: تمامی تصمیمات و مصوبات این جلسات باید در کمترین زمان ممکن و با طی مراحل قانونی و اخذ دستورات لازم اجرا شوند.
مطلّبی هدف از تشکیل این جلسات را توسعه خدمت و سیاست گذاری در راستای رسیدن هرچه سریعتر و مطلوب تر به اهداف سازمانی عنوان کرد و گفت: پيش نياز اجراي موفقيت آميز فعاليتها و اقدامات، تشکيل يک کميته راهبری و  موثر می باشد و اضافه کرد: رسالت کمیته راهبری و تشکیل این جلسات، استفاده از ظرفیت‌‌‌های موجود در تسریع و نظارت بر فرآیند اجرای پروژه‌‌‌ها‌‌ و اقدامات سازمان می باشد.
وی ادامه داد؛ تمامی عوامل ستادی و اجرائی سازمان باید با تمام توان و اقدامات هماهنگ، منسجم و اجرایی مؤثر در تحقق صددرصد برنامه‌های سازمان کوشا باشند.
سرپرست سازمان در این جلسه نسبت به تعین محل مناسب در سبزه میدان برای توزیع کالاهای اساسی به شهروندان و تسریع در روند اجرای احداث بازارچه محلی در شهرک اندیشه دستورات لازم را صادر نمود.
شایان ذکر است در این جلسه، رفع سد معبر و ساماندهی ترافیک خودروئی سبزه میدان، پیگیری مطالبات سازمان، تسریع در روند احداث انبار مرکزی سازمان، بازدید مستمر و منظم دبیرخانه بند 20 از میادین تحت نظارت، اختصاص و ایجاد محل مناسب در سبزه میدان برای توزیع کالاهای اساسی از دیگر موضوعاتی بود در خصوص آن تصمیم گیری و دستورات لازم صادر گردید.
PDF چاپ چاپ