صفحه اصلی
            انقلاب اسلامی ایران پرتوی از عاشورا و انقلاب عظیم الهی آن است.
                                                                                                            ( امام خمینی ره)
 
 منوی اصلی
 
 نظرات شهروندان گرامی
نظر شما در مورد سایت میادین چیست؟  
تاریخ : پنجشنبه 22 ارديبهشت 1401     |     کد : 1779

در دیدار مردمی فرماندار با اهالی خیابان سرباز شهید عنوان شد؛

احداث بازارچه محلی از ضروریات خدمات رسانی

در راستای حذف سفرهای غیر ضروری شهروندان به هسته مرکزی شهر برای تامین مایحتاج عمومی سازمان با مشارکت مناطق 10 گانه شهرداری تبریز اقدام به احداث بازارچه های محلی و راه اندازی عصر بازار، شب بازار و جمعه بازار می کند.

به گزارش امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، فرماندار تبریز بهمراه مسئولین سازمان، به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات محله سرباز شهید در مسجد شالیچیلار با اهالی محل دیدار کرد.
فرماندار تبریز در این بازدید در جمع اهالی و معتمدین این محله گفت؛ به منظور رسیدن به توازن درخدمات رسانی شهری، به طور جدی پیگیر مسائل و مشکلات محلات هستیم.
وی همچنین احداث بازارچه محلی در این منطقه از شهر را از ضروریات عنوان کرد و در خصوص آن دستورات لازم را صادر نمود.
معاون اجرایی و بهره برداری سازمان در پاسخ به مطالبات اهالی در خصوص رفع موانع سد معبر نمایشگاه ها گفت: به منظور رفع سد معبر خودرویی، در جلسات اخیر مقرر شده است نمایشگاه ها در شهرک مبل و خودرو ساماندهی شوند، لذا در جلسه تخصصی با حضور فرماندار محترم این موضوع بصورت علمی بررسی و اجرا خواهد شد.
وی ادامه داد: در راستای حذف سفرهای غیر ضروری شهروندان به هسته مرکزی شهر برای تامین مایحتاج عمومی نیز سازمان با مشارکت مناطق 10 گانه شهرداری تبریز اقدام به احداث بازارچه های محلی و راه اندازی عصر بازار، شب بازار و جمعه بازار خواهد کرد.

 PDF چاپ چاپ